• Головна
  • «Волинь» U-12 тріумфує на міжнародному футбольному фестивалі
09:56, 16 листопада 2016 р.

«Волинь» U-12 тріумфує на міжнародному футбольному фестивалі

Команда ДЮФШ «Волинь» 2005 р.н. із перемогою закінчила 2-ий міжнародний фестиваль футболу Кубок НТК «Тайм» серед дітей 2005 р.н.. У ньому брали участь 10 команд з України та Білоррусі.

Підопічні тренерів Адальберта Мікояна та Романа Степанова без втрат і навіть пропущених голів пройшли груповий етап турніру, який тривав у форматі 8+1 та відбувався на трав’яних полях. Додала драматизму матчам й негода – більшість матчів відбувалися під час снігопадів.

Про це інформує ФК "Волинь"

«Волинь» U-12 перемогла ДЮСШ Маневичі 5:0, ДЮСШ Люблинець 8:0, СДЮШОР Пінськ-2 5:0 та ЦОР Брест 2:0.

У фіналі лучани зійшлися із земляками з Ковеля – вихованцями ФК Ковель-Волинь. Хет-трик Миколи Чернюка та гол Романа Ковалюка забезпечили наших вихованцям перемогу у турнірі – 4:0.

Захисника Антона Рудика організатори змагань визнали кращим футболістом в складі Волині. Владислав Гуменюк названий кращим голкіпером турніру, до слова, Влад продовжує родинну традицію, його тато Олександр – колишній кіпер «Волині». А кращим гравцем Кубку НТК Тайм обрано Миколу Чернюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію