• Головна
  • Лікуватися «безплатно» - дороге задоволення
Майстер-клас
13:00, 18 листопада 2016 р.

Лікуватися «безплатно» - дороге задоволення

Майстер-клас

Медичний центр «Благомед» розпочав прийом пацієнтів у 2012 році. Сьогодні тут проводять повний комплекс діагностики та амбулаторного лікування. Якщо ще кілька років тому послугами «Благомеду» користувалися переважно лучани та жителі прилеглих районів, то сьогодні отримати консультації фахових спеціалістів приїздять пацієнти з усієї Волині. «Благомед» - не лише синонім ефективного лікування та діагностики, а й 50 тисяч історій пацієнтів, які обрали новий рівень медицини.

 DSC_0561

Одна з переваг медичного центру – персонал. Колектив клініки формувався не один рік і зараз тут працюють кращі фахівці: кандидати медичних наук та лікарі вищої категорії. У роботі спеціалісти послуговуються найсучаснішим обладнанням, яке дозволяє з максимальною точністю поставити діагноз, а відтак – призначити ефективне лікування. Основний орієнтир – збереження та зміцнення здоров’я, а не лише усунення хвороби.

Для багатьох волинян «Благомед» уже сімейна клініка і те, що доступна вона лише сегменту вищого класу суспільства – міф. Арифметика доволі проста: нерідко хибний діагноз  спонукає до значних витрат на дороговартісні обстеження та медикаменти, які при лікуванні можуть виявитися неефективними, а іноді навіть шкідливими. У «Благомеді» перед призначенням курсу лікування за потреби проводиться консиліум кількох спеціалістів, а значить, заплативши за фахову консультацію пацієнт може бути певен, що не залишатиме зайвий раз грошей в аптеці. В оплату консультації входить не тільки прийом у лікаря, а й сервіс, який відвідувачі отримують починаючи з реєстратури, де їх зустрічає привітний персонал.

рецепція

рецепція

Атмосфера «Благомеду» немає нічого спільного із традиційним лікарняним устроєм, курс на здоров’я тут починається з приймальні.

БЛ4

БЛ4

Вагомим аргументом для пацієнтів «Благомеду» є відсутність черг у коридорах, у яких нерідко можна отримати «бонусом» ще й вірусне захворювання. Прийом за записом дозволяє уникнути скупчення пацієнтів.  До того ж, тут дбають про регулярне знезараження повітря особливо у період гострих респіраторних захворювань.

БЛ2

БЛ2

Прийом найменших пацієнтів проводять кваліфіковані педіатри та лікарі вузьких спеціалізацій. Саме тому, батьки новонароджених немовлят роблять вибір на користь «Благомеду», адже тут можна пройти комплексне обстеження та консультації усіх необхідних спеціалістів. Серед нововведень - профілактичні огляди для майбутніх першокласників. За наявністю необхідних аналізів тепер батькам потрібно на це витрачати 1-2 дні, на відміну від кількатижневого паломництва у поліклініках.

БЛ5

БЛ5

 

«Благомед» - це не лише кращі спеціалісти, а й найсучасніша техніка. Ендоскопічний апарат розрахований на дорослих та дітей, тому неприємна процедура ковтання зонду відбувається значно легше і займає менше часу аніж зазвичай. Опис стану слизової лікар робить уже на основі відеоматеріалів, записаних під час процедури огляду. Невдовзі для вкрай чутливих пацієнтів ендоскопію тут планують проводити під наркозом.БЛ1

Також тут можна пройти експертне обстеження усіх внутрішніх органів найсучаснішим  апаратом  УЗ діагностики і що найважливіше, отримати не лише бланк обстеження, а й пояснення зрозумілою для пацієнта мовою.

БЛ8 (1)

БЛ8 (1)

Мамографічне обстеження у «Благомеді» проводять практикуючі лікарі-онкологи, які можуть виявити захворювання на ранніх стадіях.

БЛ7

БЛ7

«Благомед» пропонує всі види обстежень людям з хворобами серцево-судинної системи.  Холтерівський моніторинг тиску і ритму, що дозволяє відстежити добовий ритм пацієнта. Тут також проводять ЕКГ, реовазографію, спірометрію, електроенцефалографію (визначення активності мозку). Прийом проводить кандидат медичних наук.

Є у «Благомеді» і рентгенкабінет обладнаний сучасним апаратом.

БЛ6

БЛ6

Лікування папілом та окремих гінекологічних патологій у медичному центрі проводиться за допомогою радіохвильової хірургії, яка дозволяє робити процедуру безболісно, а процес загоєння відбувається значно швидше, аніж під час традиційного хірургічного втручання.

Щоб лікування мало максимальний ефект акцент у «Благомеді» роблять не лише на медикаментозному лікуванні. У комплекс входять процедури подальшої реабілітації: фізіотерапія, масаж та остеопатія. Соляна кімната медичного центру унікальна. Мікроклімат тут аналогічний до того, що є у соляних шахтах Солотвино. Саме звідти завезли 7 тонн хлориду натрію, яким обладнали підлогу і стіни. В умовах вологого волинського клімату курси галотерапії сприяють ефективному лікуванню та профілактиці захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема, таких поширених як бронхіт, риніт, ларингіт та інші. Тривалість одного такого сеансу 45 хвилин, нерідко мами і діти проходять такі процедури групами.

 «Благомед» - це сучасна діагностика та медицина для тих, хто турбується не лише про ефективне лікування захворювань, а й про якість власного здоров’я уже сьогодні.

Текст : Олена Бачинська

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...