• Головна
  • Школярі з Луцька відвідають німецьке місто Херфорд
15:36, 20 листопада 2016 р.

Школярі з Луцька відвідають німецьке місто Херфорд

Луцька міська рада бере активну участь у різноманітних транскордонних проектах, які стосуються різних галузей суспільного життя.

Не винятком є й освіта. Один із таких проектів подарував школярам КЗ “Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області” чудову можливість відвідати Середню загальноосвітню школу Фріденсталь у місті Херфорд (Федеративна Республіка Німеччина).

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Тож 18 учнів 9 — 10 класів гімназії, що стали учасниками проекту “Молодіжний обмін. Інформаційний міст - 2016» вирушили до Німеччини. У дорозі їх супроводжуватимуть керівник проекту Олександр Міщук та вчителі німецької мови.

 Головний партнер проекту — спілка “Мости дружби в Україну” (Край Ліппе, ФРН) за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Проводжали школярів до Німеччини заступник міського голови Андрій Киця, начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк, директор гімназії №4 Олександр Мишковець, а також їхні батьки та друзі.

Перед далекою дорогою школярів благословили священнослужителі, побажавши їм цікавої та змістовної подорожі.

Звертаючись до дітей та їх батьків, Андрій Киця подякував усім, хто долучився до реалізації українсько-німецького проекту, та наголосив на важливості таких проектів. “Сьогодні це дає нам можливість налагодити тісні дружні взаємини із європейською молоддю, стати ближчими до Європи та побудувати в Україні сильне європейське суспільство. Тож бажаю усім гарної та насиченої мандрівки”, - сказав він.

 Олександр Мишковець, побажавши своїм учням щасливої дороги, закликав їх нести українське слово, гордість та культуру одноліткам із Німеччини.

Школярі перебуватимуть у Німеччині до 1 грудня.

Окрім цього, 23 листопада до Луцька прибудуть школярі із міста — побратима Волноваха, які гостюватимуть у родинах школярів, які поїхали до Німеччини. Вони відвідуватимуть гімназію №4, де матимуть змогу вивчати німецьку мову.

Проектом також передбачено створення інформаційного містка поміж партнерами, організація відеоконференцій та створення сайту, а також закупівля двох комп’ютерів для школярів із міста Волноваха.

Реалізація подібних проектів сприятиме розбудові вільної думки у молоді, яка буде позбавлена впливу інформаційних пропаганд, нав’язаних різними державами та політиками, допоможе сформувати необхідні знання та навички про користування сучасними медійними засобами через транскордонну співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...