• Головна
  • У зверненнях до Луцькради лучан найбільш цікавлять земельні та архітектурні питання
15:32, 11 травня 2012 р.

У зверненнях до Луцькради лучан найбільш цікавлять земельні та архітектурні питання

З 20 лютого по 20 березня відділ звернень громадян Луцькради спільно з ВОГО «Фонд місцевого розвитку», а також Благодійним фондом «Відродження» провели опитування думки громадян щодо якості адміністративних послуг Луцькради. Про це повідомляє «Волинська правда».

Як розповіла начальник відділу звернень громадян Леся Карп’як, усього було опитано 1160 респондентів і, відповідно, до уваги взято 1095 анкет. 37,7% заявили, що звертались до Луцькради, при чому 34% звертались за послугами. 18,6% респондентів заявили, що не розуміють, чому не вирішується їх питання. Як правило, це стосується земельних питань, які зазвичай вирішуються не миттєво. До слова, якраз земельні питання та питання, пов’язані з архітектурно-містобудівною галуззю, лідирують серед проблем, для вирішення яких лучани звертаються до структурних підрозділів Луцькради.

Щодо обізнаності лучан щодо того, до яких структурних підрозділів варто звертатись при вирішення тих чи інших питань, 39% респондентів заявили що обізнані, 29% – частково обізнані і 20% – не володіють інформацією.

53% опитаних позитивно оцінюють компетентність посадових осіб Луцької міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...