• Головна
 • Бізнес на бровах: як нетипова ідея переростає в успіх
Майстер-клас
12:08, 23 листопада 2016 р.

Бізнес на бровах: як нетипова ідея переростає в успіх

Майстер-клас

"Фірмовий почерк” майстрів, затишна атмосфера та задоволені усмішки жінок - серед торгового центру є острівок жіночності і краси.

брови 1

брови 1

BROW-BAR у ТРЦ “ПортСіту” - приклад дуже вдалого стартапу у сфері сервісу  та beaty-послуг. Існуючи трохи більше року, цей  міні-салон  здобув  впевнену репутацію “місця, де роблять найкращі брови” в Луцьку. Крім того, аналогічний заклад із таким же форматом та методом роботи відкрився в Києві. У планах - закордон, Європа. Також є ідеї відкриття додаткових закладів у Луцьку, але вже у дещо іншому форматі.

брови 6

брови 6

У всіх деталях роботи BROW-BAR помітна своєрідна “брендовість”, можна сказати, власний фірмовий стиль. Серед послуг міні-салону: корекція, фарбування брів та догляд за ними; всі види макіяжу, ламінування та біозавивка вій. Також у BROW-BAR можна придбати декоративну косметику. Клієнток тут завжди багато - коли не глянь, усі крісла майстрів зайняті, а головне, жінки справді виходять звідси з посмішкою.

Про те, завдяки чому BROW-BAR має такий успіх, наша розмова із його виконавчим директором Оксаною Олексюк.

брови 2

брови 2

 

 • Оксано, як у BROW-BAR підбирають майстрів? Завдяки чому вдалося сформувати команду, яка відрізняється професійною роботою і бездоганною ввічливістю з клієнтами?
 • Ми маємо багато планів і ідей, прагнемо розвитку. А, як відомо, один у полі не воїн. Тому команда - це все. Ми їх ретельно підбирали і вчили.

Зараз у нас 8 майстрів і 2 топ-майстри. Спочатку дівчата навчалися у Львові, а зараз топ-майстри навчають майстрів.

 • У сфері beaty-послуг важлива не лише професійність, а й рівень сервсу. Працівниці BROW BAR вирізняються ввічливістю і вмінням створити невимушену атмосферу для клієнта. Цьому теж навчаєте?
 • Всі наші дівчата мають гарне виховання, знають етикет і дуже приємні у спілкуванні, це одна з головних вимог. Ми вчимо наших майстрів, що найважливіше - це вміти правильно почути людину. У нас є правило: всі наші клієнти - красиві. Ми ж своєю роботою просто підкреслюємо цю красу, робимо її виразнішою.
брови 3

брови 3

 • А якщо приходить клієнтка і, скажімо, просить їй зробити форму чи колір брів, що очевидно їй не пасуватимуть і майстер це розуміє. Але клієнтка наполягає... Що в таких випадках має робити професіонал?
 • Варто спробувати пояснити, що -  а ось так вам було б краще, аргументувати, чому саме так, взявши до уваги форму обличчя, тип зовнішності. Якщо ж клієнт наполягатиме, тоді треба робити максимально наближений варіант до того, що він хоче. Але, як правило, наші клієнтки потім самі погоджуються з майстром, що так краще і лишаються вдячні за те, що запропонували рішення, яке зробило їх ще красивішими.
 • До вас приходять лише жінки, чи луцькі мужчини також роблять собі гарні брови?
 • Чоловіки також приходять, а всі наші майстри - універсали, працюють як з жіночими, так і з чоловічими бровами. Тут є ньюанси: якщо жінці потрібна чітка, графічна лінія брів, то в чоловіків інша специфіка. Але ми працюємо так, щоб всі наші клієнти лишилися задоволеними, незалежно від їх статі.
 • Брови - це зараз популярна тема. Нещодавно наше видання писало про справжню і зроблену красу, і “зроблені брови” були у топі обговорень. Як спеціалісти BROW BAR ставляться до татуажу брів?
 • До нас часто звертаються люди із проханням допомогти відростити власні брови, щоб позбутися татуажу. Адже ніщо не замінить природну  красу і ми прагнемо це довести. Зараз працюємо над формулою масла, котре буде стимулювати ріст брів. Навіть звичайна хна, котрою ми фарбуємо брови, доглядає за ними і сприяє їх здоровому і природному вигляду.
брови 4

брови 4

 • BROW BAR у Києві має такий же самий  вигляд і принцип роботи, як і в Луцьку?
 • Так, все ідентично. Ми розвиваємо бренд і тому намагаємося робити все згідно однакових правил та стандартів, щоб бути впізнаваними.
 • А бездоганний макіяж і завжди підкреслено доглянутий вигляд кожної з майстринь BROW BAR - це теж частина корпоративного стилю?
 • До нас приходять працювати дівчата, які люблять все, що пов’язано з красою, косметикою, доглядом. Ми на роботі повинні виглядати так, як би хотіли виглядати жінки, котрі до нас приходять. Тому, так, вигляд працівниць BROW BAR - це частина нашого стилю, наше обличчя.
брови 5

брови 5

 • Проект BROW BAR - доволі нетиповий, але вже можна констатувати, що успішний. Завдяки чому він відбувся?
 • Так, справді, BROW BAR - це інноваційний проект для Луцька. Багато хто не вірив, що можна буде заробляти, просто роблячи брови і макіяж. Багато було сумнівів з приводу того: як же так? Отак столики серед торгового центру? А як робити брови, коли кругом тебе ходять люди? Чи буде це зручно? Я сама спочатку вагалася, коли була ще просто клієнткою BROW BAR. Але потім зрозуміла: коли сідаєш в це крісло, то поринаєш в особливу атмосферу, де немає значення, що відбувається довкола. Майстер зосереджена на тобі, ви обоє зосереджені на тому, щоб зробити красу. Це час, котрий дарує жінка собі. Знаєте, як кажуть? Хай весь світ зачекає...В цьому і є наша ідея, наша концепція і наш секрет успіху. І, безумовно, професійність майстрів, якість препаратів, високі стандарти роботи.
брови 7

брови 7

 • Оксано, Ви згадали, що були спочатку просто клієнткою BROW BAR. А що підштовхнуло до того, щоб прийти сюди працювати виконавчим директором?
 • Я знала власницю BROW BAR з інших проектів, потім спостерігала за роботою цього, як вже сказали, була клієнткою. Я бачила, що ця справа розвивається, повірила в неї і настав такий етап, коли потрібні були певні зміни і BROW BAR, і мені і я прийшла сюди працювати. Я бачу багато ідей, багато планів щодо розвитку і мені це імпонує.

Жінки завжди прагнули і прагнутимуть бути гарними. А природні, доглянуті, красиві брови - це запорука привабливого вигляду. Тому місце, де це роблять професіонали, де вкладають всі свої вміння і знання в те, щоб інші були задоволені і ще більше полюбили своє відображення в дзеркалі, обов’язково любитимуть і воно  буде успішним.

Текст: Ольга Горбенко

ФОТО: Любомир Безручко

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...