![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
11:17, 24 листопада 2016 р.
Сьогодні - виставка мистецьких творів юних художників
У четвер, 24 листопада, в арт-кафе «Стоп-кадр», що в «Адреналін Сіті» відкриється виставка, на якій представлють роботи юних волинських художників.
Захід відбудеться в рамках мистецького проекту «Крок на шляху до мистецтва», - повідомляє Волинський інформаційний портал.
На виставці покажуть твори учасників майстер-класу з вивчення техніки сухої пастелі «Осінній настрій» під керівництвом художниці Галини Івашків. Початок заходу – о 17:00.
Нагадаємо, що мистецький проект «Крок на шляху мистецтва» був започаткований галереєю сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» у 2015 році з метою підтримки молодих художників. В рамках проекту галерея надає можливість молодим митцям представляти свої твори в арт-кафе «Стоп-кадр», проводити в його залах презентації, обговорення, дискусії, реалізовувати власні творчі проекти, інсталяції, перформанси та допомагає їм зробити перші кроки до відкриття свого таланту глядачеві.
![Вист Вист](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...