• Головна
  • Пропонують затвердити нові правила паркування
12:23, 25 листопада 2016 р.

Пропонують затвердити нові правила паркування

Повноваження міськради, виконкому та порядок визначення операторів для паркування транспортних засобів визначили в проекті правил паркування у місті Луцьку, який розглянуть під час сесії міськради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва 24 листопада, - повідомляють «Волинські новини».

Члени комісії розглянули проект правил паркування транспортних засобів у Луцьку.

Як повідомив директор КП «АвтоПаркСервіс» Олександр Мартинюк, правила паркування у Луцьку були розроблені ще 2008 року, відтоді у них вносили зміни, а після відкриття паркувального майданчика побачили рівень їхньої ефективності і вирішили привести до реалій та нормативних актів. У документі визначили повноваження міськради, виконкому, департаменту ЖКГ, прописали операторів паркування.

Як зауважив посадовець, на платних парковках, на жаль, не може бути безплатних хвилин паркування, адже, неможливо порахувати, скільки часу та чи інші автівка стоїть на вулиці (на відміну від стоянок на відведених закритих ділянках).

«Оператори майданчиків для платного паркування визначаються на конкурсних засадах відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення операторів для паркування транспортних засобів у місті Луцьку», - йдеться у проекті рішення. Конкурс з визначення операторів, відповідно до документу, визначає виконком. Олександр Мартинюк поінформував, що найближчий конкурс на визначення оператора паркування відбудеться 6 грудня.

Міськрада затверджує Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території Луцька та затверджує ставки збору за місця для паркування транспортних засобів.

Своєю чергою, департамент ЖКГ розробляє та погоджує схеми організації дорожнього руху на затверджених міською радою спеціальних земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів та сприяє формуванню, розвитку та експлуатації дорожньо-транспортної мережі міста, у тому числі мережі паркінгів, автостоянок, місць для паркування.

Передбачено, що у разі несплати користувачем вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування посадова особа виконавчого органу міської ради, уповноважена особа комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» складає протокол про адміністративне правопорушення та засвідчує за допомогою фотозйомки відсутність відповідного платіжного документа на лобовому склі транспортного засобу або відсутність факту сплати такої вартості в базі даних захищеної комп’ютеризованої системи.

Після складання протоколу порушника викликають на засідання адмінкомісії, де на нього накладають штраф у розмірі від 136 до 208 гривень. Проблемним питанням наразі лишається визначення особи порушника. Право на безплатне паркування мають особи з інвалідністю (порушеннями опорно-рухового апарату), які повинні залишити посвідчення у розгорнутому вигляді на лобовому склі.

Члени комісії рекомендували затвердити правила паркування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...