• Головна
  • Луцькі плавці - серед найсильніших в країні
18:12, 25 листопада 2016 р.

Луцькі плавці - серед найсильніших в країні

У Білій Церкві відбувся Кубок України з плавання у 25-метровому басейні. В змаганнях брали участь найсильніші спортсмени з усієї країни, серед яких були і лідери збірної команди України з плавання: Андрій Говоров, Андрій Хлопцов та Сергій Фролов.

Команду Волинської області на цих змаганнях представляли спортсмени, вихованці КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради».

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міськради.

Успішними виступами порадували своїх наставників наші плавці.

Вихованець тренерів-викладачів Валентини Санжаровської та Сергія Максимюка, член збірної команди країни Віталій Алпатов, на дистанції 400 м комплексне плавання став переможцем, а на дистанції 200 м комплексне плавання виборов друге місце. На дистанції 200 м комплексне плавання у нього шостий результат, а на дистанції 50 м батерфляй – десяте місце.

Також порадувала свого наставника Олександра Сологуба наш лідер Юлія Смаль, яка на дистанції 50 м батерфляй також завоювала срібло. На дистанціях 100 м батерфляй у Юлі четверте місце, 50 м брас – п'яте , 100 м комплексне плавання – сьоме, 100 м брас – восьме і 200 м брас – дев'яте місце.

Анастасія Музичко, яку тренує Ольга Корець, на дистанціях 200 м на спині виборола четверте місце, 100 м на спині – восьме, а 50 м на спині – одинадцяте місце.

Антон Смаль, вихованець тренерів-викладачів Валентини Санжаровської та Сергія Максимюка, на дистанціях “400 м комплексне плавання” у фіналі став шостим, дистанцію 200 м комплексне плавання завершив восьмим, а 100 м на спині – дев'ятим.

Ольга Степанцова (тренер-викладач Олександр Сологуб) – дистанцію 100 м комплексне плавання завершив восьмим, а на 400 метрівці - дев'ятим.

Христина Герасимчук (тренер-викладач Сергій Алферов) - “50 м батерфляй” подолала з одинадцятим результатом.

Дана Ахмедова (тренери-викладачі Сергій Максимюк та Валентина Санжаровська) на дистанції “50 м брас” завершила на 12 місці.

Станіслав Мацюк (тренери-викладачі Олександр Сологуб та Олена Наумова.) на дистанції “200 м на спині” також показав дванадцятий результат.

В комбінованій естафеті “4 х 100 м” (жінки) команда СДЮШОР плавання у складі Анастасії Музичко, Діани Ахмедової, Юлії Смаль, та Ольги Степанцової була восьмою.

У такій же дисципліні серед чоловіків луцькі плавці Станіслав Мацюк, Антон Смаль, Віталій Алпатов і Богдан Куява теж показали восьмий результат.

В естафеті “4 х 50 м вільним стилем змішана” Костянтин Поліщук, Юлія Смаль, Ольга Степанцова, Віталій Алпатов текож стали восьмими.

В естафеті “4 х 50 м комбінована змішана” Андрій Наумов, Богдан Куява, Дана Ахмедова, Христина Герасимчук показали дев'ятий результат.

В естафеті “4 х 100 м вільним стилем” серед жінок, Ольга Степанцова, Христина Герасимчук, Юлія Смаль і Анастасія Музичко у фіналі показали восьмий результат.   У такій же естафеті 4 х 100 м вільним стилем серед чоловіків, Костянтин Поліщук, Богдан Куява, Антон Смаль і Віталій Алпатов вибороли 12 місце.

Загальні результати плавців дали можливість збірній команді спеціалізованої позашкільної установи нашого міста вибороти загальнокомандне перше місце серед команд другої групи та гідно представити область та місто на всеукраїнських змаганннях.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...