• Головна
  • «Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО
18:30, 25 листопада 2016 р.

«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО

Попри внутрішньополітичні проблеми Україна надалі залишається стратегічним економічним партнером для країн Шенгенської зони. «Українсько-іспанський бізнес-форум», що відбувся у Луцьку 25 листопада зібрав представників бізнес кіл обох держав. Участь у міжнародному форумі взяли представники посольства Іспанії в Україні та делегати від обласної і місцевої влади.

Організатори форуму, якими вступила компанія ТзОВ «Альфа Інжинірінг» впевнені, що такі зустрічі дають можливість представникам іноземного бізнесу краще ознайомитись із можливостями та перспективами Волині та подальшого розвитку економічної співпраці.

Серед партнерів заходу - ТзОВ «АвтоВест Груп» та група компаній «Модерн-Експо», виробничі потужності якої, стали майданчиком для міжнародної зустрічі. Успіх місцевих компаній демонструє, що потенціал України доволі вагомий, але недосконалість законодавчої бази відлякує потенційних інвесторів:

- Україна змінюється, шлях яким ви йдете – непростий, -  звернувся до присутніх посол королівства Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне , -  попри складну внутрішню ситуацію, військові дії на сході, анексію Криму, для інвесторів ваша держава є привабливою платформою для вкладання коштів у бізнес. Основною перепоною до активної співпраці, на жаль, залишається корупція та відсутність прозорої законодавчої бази для залучення іноземних інвесторів. 

Він висловив сподівання, що політична воля керівництва держави невдовзі дасть змогу ліквідувати перепони на шляху до масштабної економічної взаємодії. Посол Іспанії запевнив, що зацікавленість у різносторонній співпраці  - висока, а усунення негативних чинників дасть змогу  залучити значні ресурси в економіку України.

Мету форуму організатори визначили як зустріч партнерів, які мають успішний досвід власного бізнесу і готові ділитися напрацьованими результатами. Така взаємодія, за словами генерального директора компанії «Модерн-Експо»  Петра Пилипюка містить не лише економічну складову:

- Наша компанія зосереджена не тільки на тому аби заробляти гроші, ми передусім патріоти своєї держави і Волині зокрема. Відповідно ми підтримуємо будь-які ініціативи, які сприяють розвитку економіки регіону. Чим більше сьогодні ми будемо показувати переваги  України, розкривати сильні сторони, тим більше шансів, що заклики про зміни будуть перетворюватися в реальність, - сказав Петро Пилипюк.

Після офіційної частини форуму присутніх ознайомили із роботою компанії «Модерн-Експо» та особливостями виробництва.

Згодом представники компаній-учасників перейшли до зустрічей у форматі B2B темами яких стали міжнародна логістика, ІТ технології, медицина, агросектор, наукове співробітництво тощо.

Результати спільних домовленостей уже невдовзі можуть стати предметом для економічної співпраці між бізнесом обох держав та залучення додаткових інвестицій в економіку області.

«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-1
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-2
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-3
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-4
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-5
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-6
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-7
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-8
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-9
«Інвестиції стримує корупція» - посол Іспанії в Україні під час бізнес-форуму у Луцьку. ФОТО, фото-10

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...