• Головна
  • На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО)
15:05, 14 травня 2012 р.

На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО)

Фестиваль науки у Луцьку зібрав 440 студентів не лише з Волині та інших областей України, а й з-за кордону.

Шоста Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» відбувається у стінах Волинського національного університету імені Лесі Українки 14 та 15 травня.

Конференція є спільною науковою акцією наукових товариств, факультетів та інститутів вишу. Куратор наукового товариства студентів і аспірантів ВНУ імені Лесі Українки Тереза Левчук розповіла, що дійство цьогоріч зібрало 440 студентів з різних регіонів. Шість років тому конференція була регіональною, згодом захід збирав учасників з усієї України, а нині – навіть з-за кордону.

«Є учасники і з Білорусі, і з Польщі. Приїжджають до нас і з Сум, і з Бердянська, і зі Львова та Херсона. Є такі, які беруть участь не перший рік, є такі, котрі привозять із собою друзів. Тобто конференція росте», - зауважила Тереза Левчук.

Науково-практична конференція працює у різних напрямках, щороку їх кількість збільшується. Так, студенти, випускники та викладачі обговорюють важливі суспільні теми, проблеми сучасної філології, видавничої справи і редагування та журналістики, освіти, психології, біології, економіки, географії, історії, фізики, математики, інформатики, хімії, мистецтва, тощо.

Наукове товариство студентів та аспірантів ВНУ веде активну діяльність. «За роки діяльності було проведено численні наукові заходи, як в межах факультетів, інститутів, так і на загальноуніверситетському рівні. Окремі з них стали традиційними. Наприклад, щорічно відбуваються конференції молодих вчених на економічному, юридичному факультетах, інститутах педагогіки, психології, філології та журналістики», - розповіла Тереза Левчук.

За її словами, молоді науковці стають стипендіатами фондів Ігоря Палиці «Новий Луцьк» та Віктора Пінчука «Завтра UA».

На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО), фото-1
На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО), фото-2
На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО), фото-3
На фестиваль науки в Луцьк приїхали іноземці (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...