• Головна
  • Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи
Луцьк-творчий
14:00, 29 листопада 2016 р.

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи

Луцьк-творчий

Де і за якою ціною в Луцьку зробити хорошу фотосесію, зазнімкувати і зберегти прекрасну мить вашого кохання, затамувати емоцію, зробити професійне портфоліо, - про усе це в першій частині серії статtй, присяченій фотографам нашого міста.

На щастя, у Луцьку фотографів, фотохудожників, фотостудій досить багато, від вузькоспеціалізованих до багатопрофільних, від студентського економваріанту до дорогих і від молодих до вже бувалих. Ми поспілкувалися з фотографами, розпитали про послуги, про ціни. Але, окрім цього, ми ще й звернули увагу на одвічне твердження: «Клієнт завжди правий». Чи це справді так? Які «примхи» клієнтів найбільше доймають фотографів - читайте у матеріалі.

Катерина Арендарчук

1

Катерина допоможе вам зробити творчу фотосесію різної тематики. Вона зробить фото вашої історії кохання, сім’ї, майбутньої матері, а потім і немовляти, створить альбом вашого дня народження. Цінова політика - вище середнього.

Щодо роботи з клієнтами, відгукується так: «Зазвичай з довірою ставлюсь до людей і намагаюсь в кожному побачити добро, але, на жаль, інколи бувають випадки, коли клієнти просто не серйозно відносяться до такої професії як фотограф і вважають, що нічого складного в ній не має і ця робота не займає багато часу.

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-1
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-2
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-3

Владислав Кардаш

7

Владислав надає такі послуги: весільна зйомка, lovestory, репортажна зйомка, студійна зйомка, предметна зйомка й Food Foto. Мінімальна фотосесія коштує від 350 грн. Фотограф поділився думками щодо примх замовників: «Не подобається, коли після попереднього узгодження з клієнтом термінів віддачі матеріалу, він вже наступного дня після зйомки починає тероризувати запитаннями «а коли будуть фото, або чи можу я скинути хоча б кілька штук необроблених».

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-4
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-5
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-6

 Юлія Лиса

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-7

Якщо ви хочете якісну, але трішки дешевшу фотосесію, то Юлія – саме для Вас! Дівчина працює над різними тематиками: портрети, lovestory, весілля, святкові дні, сімейні та дитячі фотосесії. Ціна вашого задоволення від 100 гривень. Фотограф розповіла, що в замовниках найбільше не любить зухвалості, однак тези про «правоту клієнта» дотримується.  

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-8
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-9
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-10

Дмитро Кухарук

lдіма

Дмитро стверджує, що він «найщасливіший фотограф», адже його клієнти «найкращі і непримхливі». Фотограф зробить для вас якісні портретні, сімейні світлини, зазнімкує lovestory та весілля, організує архітектурну та предметну зйомки. «Я сфотографую все, що можна сфотографувати», - розповідає Дмитро.

Але найбільше йому подобається працювати з концертними та художніми зйомками. Улюблені фото Дмитра - світлини з виступу гурту «Бумбокс» у Палаці спорту. «Вони передають атмосферу і емоції, які я переживав», - поділився секретом фотограф. 

Щодо ціни хлопець стверджує, що він «далеко не найдорожчий фотограф».  

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-11
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-12
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-13

Юрій Буденко

18

Юрій переважно фотографує масові заходи, концерти, пейзажі, робить персональні фотосесії, портрети. Задля предметної чи Food Foto зйомки не звертатися. Ціни помірні та визначаються об’ємом роботи. Щодо клієнтів Юрій впевнено відзначив: «Не подобаються їхні фільтри Instagram».

Примітка від журналіста: з Юрієм завжди можна домовитися і віднайти гарний варіант для обох сторін.

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-14
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-15
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-16

 

Сергій Назарук

Назарук

Назарук

Сергій займається в основному репортажними фото, знімкує концерти, масові заходи. Година зйомки коштує 400-500 грн, але можна «підлаштуватися під клієнта». Щодо примх, то фотограф рідко відмовляє клієнтам, радше у випадку, коли «не бачить» людину на фото, але це теж велика рідкість.

Наз 1

Наз 1

наз2

наз2

наз3

наз3

Анна Андріюк

анна

Анна пропонує послуги весільної фотозйомки, love story, робить індивідуальні фотосесії та готова до всіляких цікавих задумок.  Ціни не уточнює: «Не високі, але вище середнього». Фотограф стверджує, що з усіма замовниками може створити дружню й позитивну атмосферу, знайти підхід, створити комфортні умови для роботи. Але найбільше не любить, коли клієнти вже наступного дня вимагають «1-2 фоточки, щоб подивитися, як все вийшло».

ан1

ан1

ан2

ан2

ан3

ан3

Ярослав Близнюк

23

«Я фотографую все - від підшипників до приїзду політичних діячів, оскільки я професійний фотограф», - жартома розповідає Ярослав. Але найбільше йому подобається робити світлини «справжніх людей, зображати їхню кращу сторону». У професійних фотографів і ціна відповідна. Фотосесії Ярослава коштують від 500 грн/год. Замовник оплачує час зйомки, а обробка вже включена у цю суму. Основною примхою є конфіденційність. «95 % світлин, які я роблю, бачить, лише мій замовник. А серед них є досить багато чудових, емоційних і щирих фотографій, які хочеться, щоб побачив світ», – розповідає фотограф. Але його тішить факт, що роботи бачать люди по всьому світу. «Цього мені достатньо», - стверджує Ярослав Близнюк.

Фотограф розповів цікавий факт із життя. Його одного разу попросили навчити фотографувати за добу, оскільки ця людина планувала подорож на північний полюс.  А зазвичай для навчання потрібен, як мінімум, місяць.

Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-24
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-25
Я хочу фотосесію, або яких клієнтів «не люблять» луцькі фотографи, фото-26

Ми не знаємо, скільки часу потрібно для того, аби навчитися фотографувати, але представили тих, хто вже робить це професійно. І це далеко не всі. Скоріше, обрані!

Нашу рубрику будемо продовжувати, шукатимемо для вас найкращих.

P.S. Коли будете працювати з фотографом, намагайтесь не бути примхливим. Фотосесія повинна приносити задоволення усім учасникам процесу!

Текст: Елла Яцута

Світлини надані фотографами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...