• Головна
  • У Луцьку – виставка картин бійців АТО
11:31, 29 листопада 2016 р.

У Луцьку – виставка картин бійців АТО

Виставка картин «Я захищав свій світ»  проходить в рамках проекту арт терапевтичної реабілітації «ART Постріл».

За кожною картиною є людина, боєць АТО, а за кожним солдатом є історія, і ця історія зображена в картинах, на іконах, які були передані в музей Волинської ікони на довічну експозицію.

Про це повідомляє прес-служба «Варти порядку».

Арт терапія – це насамперед зміна стану свідомості, розкриття позитивного спектру емоцій та запасних внутрішніх ресурсів, зняття блоків і вивільнення з почуття підвищеної тривожності.
Малювання з емоційним задоволенням, контакт з фарбами та предметами дозволяє людині розслабитись та зібратися з думками. Ми не прагнемо створити гарну картину, ми малюємо заради творчого та духовного розвитку. Ми знаходимо у кольорових плямах цікаві образи, історії, складаємо по малюнку байки та казки. Ми стаємо ніби одним цілим і отримуємо підтримку від всієї групи. Ми маленька дружня творча родина. Ми розкриваємо партнерські взаємовідносини та формуємо гармонійні дуальні стосунки, розвиваємо комунікавність та соціально адаптовуємося. Чому це потрібно? Кожен приходить за своїм: релаксом, реабілітацією, новими знаннями чи творчими навиками. Відволікаючись від буденних справ, тривог, очікувань, просто малюючи, як маленька дитина, учасники терапіі отримують те, що є найціннішим: радість та духовне піднесення.

Арт терапія, терапія мистецтвом – це зняття емоційних блоків, формування асоціативного мислення, концентрація та розвиток стійкості уваги, витіснення негативних комплексів та переведення їх в позитивний ресурс, нівелювання стресового синдрому, переживання ініціацій та візуалізація модуля майбутніх життєвих схем.

Для ветеранів бойових дій, це в першу чергу, спілкування в тісному колі однодумців, переживання разом спільних проблем та тривог. Терапія іконою це лікування зраненої душі молитвою і святим образом.
Сьогодні роботи учасників проекту «ART Постріл» можна побачити в музеї Волинської  ікони. Серед творців шедевральних полотен і вартівець, учасник бойових дій Андрій Соломін.

« Дуже тішуся що мої майбутні діти, внуки будуть відвідувати музей і казати що це мій батько чи дідусь намалював коли прийшов з війни», – не приховує радощів Андрій.

Хлопцю, попри свій молодий вік вже довелося побачити  всі жахіття війни, побувати в найгарячіших точках на Сході України. Та попри все, він залишається завжди усміхненим та позитивно настроєним… і продовжує творити, малювати ікони, які займають гідне місце на виставках в Україні та поза її межами.


12278895_1010093165722355_1932372480242556320_n

У Луцьку – виставка картин бійців АТО, фото-1
У Луцьку – виставка картин бійців АТО, фото-2
У Луцьку – виставка картин бійців АТО, фото-3
У Луцьку – виставка картин бійців АТО, фото-4
У Луцьку – виставка картин бійців АТО, фото-5

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...