• Головна
  • ГО "Всеукраїнський союз чорнобильців" пропонує допомогу постраждалим громадянам
14:21, 29 листопада 2016 р.

ГО "Всеукраїнський союз чорнобильців" пропонує допомогу постраждалим громадянам

“Всеукраїнський союз чорнобильців” є громадською організацією, яка на добровільних засадах на основі єдності інтересів дял спільної реалізації своїх прав і свобод об'єднує ветеранів та інвалідів з числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та з числа учасників ядерних випробувань і осіб, що підпали під дію іонізуючих випромінювань під час трудової діяльності або служби, учасників ліквідації і потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та прирівняних до них.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міськради.

Громадяни України, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які проживають на радіоактивно забруднених в результаті Чорнобильської катастрофи територіях, це цільова аудиторія — субсидіанти. Це так звані “енергетично бідні люди”, яким держава оплачує до 97% вартості газу через субсидування і вони, природно, не можуть дозволити собі встановити нові системи опалення.

В межах державного проекту щодо змешення енергоспоживання, заміни або установленню систем опалення, Організація має можливість сприяти прискоренню оформлення необхідних документів та всілякому роз'ясненню прав та обов'язків субсидіантів-чорнобильців.

За допомогою до державної програми щодо заміни або установленню систем опалення для соціально вразливих споживачів, через своїх партнерів Організація звернулась до виробників опалювальних котлів в Німеччині. На цей час вже ведуться перемовини щодо залучення в Україну опалювальних систем у вигляді благодійної допомоги, безкоштовно. В разі підтримки діяльності Організації керівниками місцевого самоврядування, в Україну може надійти велика кількість якісного опалювального обладнання, що значно зменшить навантаження на державний та місцевий бюджети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...