• Головна
  • Як у Луцьку розвиватимуть туризм...
20:10, 30 листопада 2016 р.

Як у Луцьку розвиватимуть туризм...

У Луцьку вивчатимуть туристичні потоки, аби знати, кому цікавий Луцьк. Також популяризуватимуть Луцьк туристичний і працюватимуть над підвищенням рівня обслуговування туристів.

Про це йдеться на сайті видання Волиньінфо.

У рамках Програми розвитку туризму у місті Луцьку на 2017 –2018 роки планують провести маркетингові дослідження та моніторинг туристичних потоків, аби визначити цільову аудиторію, формуватимуть географічну мапу туристів. Щоб дізнатися про туристичну динаміку, запроваджуватимуть онлайн-систему анонімного збору. Популяризуватимуть Луцьк не лише для туристів, а й для лучан різних категорій у питаннях історії та сучасності Луцька тощо.

Також у рамках програми розроблятимуть промоційну поліграфічну та сувенірну продукцію з логотипом Луцька. Братимуть участь у міжнародних та національних туристичних виставках, форумах, конференціях, семінарах тощо. Для любителів онлайн-екскурсій розроблять мобільні екскурсії з GPS. Для туристів створять  також міську онлайн-навігацію, створять базу даних фото-, відеоматеріалів для створення промоційної продукції міста.  Новинкою стане створення YouTube-каналу.

Інформацію про Луцьк поширюватимуть у профільних туристичних виданнях, що розповсюджуються значними тиражами в туристичних агентствах, аеропортах та авіарейсах, на провідних національних та міжнародних виставкових заходах, розміщуватимуть промоційні матеріали про Луцьк на рекламних конструкціях в інших містах (білборди, сітілайти) тощо.

Усього на програму витратять більше трьох мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #туризм #реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...