• Головна
  • У Старому місті бедівництва поки не буде
07:00, 2 грудня 2016 р.

У Старому місті бедівництва поки не буде

Не отримав підтримки депутатів міськради проект змін до рішення про надання в оренду скандальної ділянки на вулиці Кафедральній, 13 у Старому місті, - повідомляє ІА Волинські новини.

Про це йшлося під час 15-ї сесії Луцької міськради 1 грудня.

Депутати розглянули проект рішення про внесення змін та доповнень до рішення від 30 червня про надання ТзОВ «Луцькміськбуд» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вулиці Кафедральній, 13. Документ внесли на розгляд депутатів від постійної комісії міськради з питань земельних ресурсів та земельного кадастру.

Нагадаємо, що влітку депутати надали скандально відому ділянку у Старому місті в оренду для будівництва житлово-офісного комплексу. Тоді голова фракції «УКРОП» Ігор Поліщук зазначив, що питання абсолютно незаконне – так, невідомо, яким чином набуте право власності на незавершене будівництво, яке є пам’яткою архітектури. Виявилося, що існують документи та паспорт цієї пам’ятки, хоча депутатів переконували, що це не пам’ятка. 

Член фракції «УКРОП» Микита Рабан зазначив, що зауваження до проекту рішення були з боку управління земельних ресурсів. Він поцікавився, чому ці правки не вносять.

Депутат Тарас Шляхтич зауважив, що має пропозицію внести це питання до порядку денного за нормальний період часу, також хотілося б побачити порівняльну таблицю, яку досі ніхто не подав на розгляд депутатів. Тому він пропонував розглянути проект рішення у встановленому порядку та з порівняльною таблицею.

Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала повідомив, що помилка була у реєстраційному номері об’єкту нерухомого майна.

Міський голова Микола Романюк наполягав на тому, що у разі затримки з початком будівельних робіт ті підземелля, які виявили на ділянці, будуть надалі руйнуватися. З його слів, ні в яких служб та державних структур зауважень до майбутнього будівництва на ділянці немає.

Депутат Євгеній Ткачук погодився, що у разі, якщо проект рішення не набере достатньої кількості голосів, на наступну сесію міськради його подадуть з порівняльною таблицею та розглядатимуть на початку сесії, коли у сесійній залі присутня більша кількість депутатів.

Депутат Наталія Бунда просила колег нарешті надати дозвіл на будівництво на старих фундаментах, адже, з її слів, половину підземель вже втратили.

Проект рішення не здобув достатньої кількості голосів депутатів міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #депутати #сесія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...