• Волинські студенти - учасники Чемпіонату України з пауерліфтингу
15:50, 3 грудня 2016 р.

Волинські студенти - учасники Чемпіонату України з пауерліфтингу

1-3 грудня у Коломиї - кубок України з пауерліфтингу та Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів.

Під волинськими прапорами виступали спортсмени команди «Volyn strength» мережі фітнес-центрів «Інтер Атлетика», - повідомляє ІА «Волинські новини».

Ірина Воробйова стала володаркою кубку України у ваговій категорії до 63 кілограмів з результатом 400 кг у сумі триборства.

Оксана Гронович виборола золоту нагороду чемпіонату України серед студентів ВНЗ у ваговій категорії до 52 кг та стала абсолютною чемпіонкою цих змагань з чудовим результатом – 340 кг у сумі триборства. У становій тязі Оксані вдалось перевершити саму себе. Дівчина перевищила свій же національний рекорд на 7,5 кг, зафіксувавши у третій спробі 157,5кг! На жаль, ранг змагань не дозволяв встановлювати рекорди України.

Марія Ройко в цій же вазі здобула срібло з сумою 285 кг.

Юлія Осіїк зуміла зафіксувати 315 кг та стала бронзовою призеркою чемпіонату у категорії до 63 кг.

Софія Бабіляс з результатом 265 кг посіла 5 місце в категорії до 57 кг.

«Порівняно з попередніми змаганнями всі дівчата підвищили власні результати, але виступили на тверду «четвірочку». Адже через деякі технічні помилки вони не зуміли показати весь максимум, на який були готові. Хоча, можливо, я занадто вимогливий, адже ніколи не був задоволений результатом на всі 100 %. Ейфорія від перемог проходить досить швидко, і залишається лише ціль, яка попереду, і робота над помилками», - підсумував Заслужений тренер України Олег Хом'як.