• Головна
  • Депутати надали пільги на оплату компослуг прийомним сім'ям та дитбудинкам сімейного типу
09:40, 18 травня 2012 р.

Депутати надали пільги на оплату компослуг прийомним сім'ям та дитбудинкам сімейного типу

Український парламент дозволив прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, де виховується троє і більше дітей, отримуватимуть пільги на оплату житла та комунальних послуг у розмірі 50%.


За закон про внесення змін до статті 13 закону України "Про охорону дитинства" (щодо посилення соціального захисту прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу) проголосувало 264 народних депутати з 334 зареєстрованих в залі засідань.

Закон передбачає дозволити прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу, сім'ям (або самотнім особам), в яких проживають і виховуються троє і більше дітей, враховуючи тих, що передані їм під опіку і піклування, отримувати пільги по оплаті за користування житлом та комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги), вартості палива, абонентної плати за користування квартирним телефоном).

З метою недопущення зловживання цією пільгою і створення форм сімейного виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пропонується надавати такі пільги сім'ям, які виховують і утримують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не менше року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...