• Головна
  • Дев"ятирічний чемпіон світу живе у Луцьку
23:24, 11 грудня 2016 р.

Дев"ятирічний чемпіон світу живе у Луцьку

Нещодавно у Харкові закінчився Чемпіонат світу з козацького двобою та ММА. У змаганнях взяли участь 650 спортсменів із 16 країн світу. Волинь на цьому турнірі у складі збірної України представляли бійці луцького клубу бойових мистецтв “Прайд”.

Найбільший успіх серед волинян здобули юні. Так, Олексій Альберда виборов першість серед юніорів, Олег Шрамко – серед юнаків, а Роман Гусак – серед дітей, - повідомляє "Волинська правда".

До речі, це не перший успіх 9-річного учня четвертого класу Луцького НВК №26 Романа Гусака на міжнародній арені. Минулоріч він здобув золоту медаль чемпіонату Європи з козацького двобою, який приймав Львів. Роман цікавиться не лише єдиноборствами, займається ще й футболом у юнацькому клубі «Волинь».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію