• Волинські баскетболісти поступилися гравцям із Запоріжжя
07:34, 12 грудня 2016 р.

Волинські баскетболісти поступилися гравцям із Запоріжжя

До недільного протистояння колективи підходили у різних фізичних кондиціях – якщо «Запоріжжя» мало двотижневі канікули, то «Волиньбаскет» дві доби перед цим обіграв у виснажливому матчі «Дніпро».

Проте бувалі у спорті твердять, що перемоги загоюють рани значно швидше, тож луцькі вболівальники сподівалися на характер своєї команди, - повідомляє прес-служба БК «Волиньбаскет».

Більш активно почали гості, тому вже за дві хвилини гри відірвалися на п’ять  пунктів (3:8). Особливо виділявся «шахтар» Макс Конате (народився у Донецьку), який і блокшоти ставив, і данки клав.

За половину стартової  чверті запорожці доволі комфортно тримали господарів на відстані – 8:14. А до сирени оформили ще більший відрив – 16:28. І десь така різниця була цілком логічною.

Друга десятихвилинка подарувала рівну боротьбу, тож результативність не вражала. Хоча складалося враження, що «Запоріжжя» цілком ситуацію контролювало, а от у «Волиньбаскета» відверто не пішло. Тому цей відтинок часу опоненти розписали на 12:15, що у сумі становило 28:43.

Після великої перерви господарі ніяк не могли намацати свою гру, у той час як «козаки» ввімкнули дальню артилерію. Різниця стала критичною при 30:51.

На четвертий період суперники виходили за рахунку 39:60, тож навряд чи глядачі вірили у повернення інтриги.  І питання тут не так у виснаженості гравців «Волиньбаскета», як у шаленому фарті підопічних Дмитра Щиглінського. У «Запоріжжя» залітало все, що летіло в бік кільця лучан.

Тому прикра, але цілком по грі (через об’єктивні причини) поразка 56:73.