• Головна
  • Приємно, коли можеш дарувати радість іншим людям
11:33, 18 травня 2012 р.

Приємно, коли можеш дарувати радість іншим людям

Напередодні дня сім’ї у місті Луцьку відбулося чимало заходів як для молоді так і загалом для сім’ї. Зокрема, у рамках дня сім’ї волонтерський рух «Твори добро», спільно з СМГО «Молодіжна платформа», завітали до 12 сімей, матеріальний стан яких поза межею бідності, де виховуються від 3 до 5 дітей. Волонтери вручили сім’ям продуктові набори та невеличкі подарунки.

За словами голови волонтерського руху «Твори добро» основною метою цього руху є допомога знедоленим сім’ям. «У дитинстві батьки мене покинули. Тож виховувався у дитячому притулку в м. Луцьку. Коли мені виповнилося 3,5 рочки мені пощастило. Чудова родина мене всиновила, яка дала мені материнську любов та ласку. З кожним днем я дякую Богові що дав мені чудову маму, яку я дуже люблю, і розумію, що кожна родина в серці має якусь частинку добра. Тож потрібно пам’ятати, що завжди є ті, кому саме ти можеш допомогти – чи словом, чи порадою, чи вчинком і самому відчути від цього велике задоволення», – ділиться Володимир Бут-Гусаїм голова волонтерського руху «Твори добро».

Багато волонтерів розповідають, що за допомогою «Твори добро» допомагаєш не лише сім’ям, але й духовно самому собі. А сім’ї, що знаходяться за межею бідності отримують надію на допомогу та турботу.

Як поділилась Христина Самурле, її вразило, що усі сім’ї, яких вони з волонтерами відвідували були досить дружні та привітні. Їх зустрічали з радістю в очах та усмішкою на обличчі. А спілкування наповнювало новими приємними емоціями. Приємно, коли можеш дарувати радість іншим людям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...