• Головна
  • Держпідприємство «обдирає» волинські відомства?
14:26, 18 травня 2012 р.

Держпідприємство «обдирає» волинські відомства?

Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний сервісний центр» просить забагато грошей за свої послуги. Для прикладу, вартість технічної підтримки становить 6 тисяч гривень. Фахівці ж стверджують, що такі вимоги – невмотивовані.

Про це йшлося 18 травня під час наради у Волинській облдержадміністрації.

Заступник голови ОДА Едуард Стоєв повідомив, що, відповідно до доручення Віктора Януковича, всі місцеві дозвільні центри та відомства, які причетні до видачі дозвільних документів, потрібно підключити до систем електронного документообігу.

Представник державного підприємства «Інформаційно-ресурсний сервісний центр» Володимир Демчишин розповів, що для підключення потрібно надіслати заявку до міністерства економічного розвитку та торгівлі.

«З міністерства папери переходять до нашого підприємства. Інформаційно-ресурсний центр надсилає договір, і після проплати наш представник підключає дозвільний центр до системи», ‒ пояснив він.

Натомість начальник луцького дозвільного центру Юлія Соломко нарікала на завищену ціну технічної підтримки системи документообігу. «Чому така велика сума технічної підтримки ‒ 6 тисяч гривень?» ‒ поцікавилася посадовець.

Демчишин відповів, що в штаті підприємства працюють люди, які забезпечують цілодобову та безперебійну роботу системи.

Однак Соломко заявила, що її відомство з 2007 року не користувалося технічною підтримкою, а вартість послуги назвала «невмотивованою».

Водночас Стоєв нагадав, що у розпорядженні Кабміну щодо встановлення системи документообігу вказано у кожному конкретному випадку підключення обговорювати вартість робіт. Мовляв, не всі установи можуть сплатити «київські ціни».

Також заступник керівника апарату ‒ начальник організаційного відділу Роман Матвійчук висловив обурення вартістю відшкодування витрат на підтримку електронно-цифрового підпису. З його слів, обласна адміністрація вже оплачує подібну послугу, але іншому підприємству. «Ми платимо 60 гривень, а тут у вас – понад 300 гривень. Ця позиція завищена», ‒ сказав чиновник.

Тож Стоєв доручив Демчишину обговорити фінансову сторону підключення системи документообігу з керівниками установ та відомств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...