• Головна
  • На Волині відкрили «Ягодин», який розбудовували 4 роки
14:26, 21 травня 2012 р.

На Волині відкрили «Ягодин», який розбудовували 4 роки

На Волині відкрито другу чергу автомобільного пункту пропуску «Ягодин», завдяки чому пропускна спроможність найбільшого пункту пропуску на кордоні з Польщею зросла вдвічі.

«Реконструкція дозволила більше ніж вдвічі збільшити пропускну спроможність «Ягодина». Щодоби тут зможуть проходити митне оформлення 800 вантажних автомобілів, 3 000 легкових авто, 75 автобусів та 8 500 громадян. А за пікових навантажень – 1200 вантажних автомобілів та 3500 легкових. Кількість смуг руху також збільшилася вдвічі до 26. За рахунок реконструкції досягнуто паритетності із суміжною стороною» – зазначив голова Держмитслужби Ігор Калєтнік, цитує його прес-служба.

Розбудова пункту пропуску «Ягодин» обійшлась у 80,2 млн грн. Кошти були виділені з Державного бюджету України в рамках Програми підготовки до Євро-2012. Митний контроль здійснювався безперервно, незважаючи на проведення протягом 2008-2011 років будівельних робіт.

На «Ягодині» запроваджено автоматизовану систему «фільтр пункту пропуску». Сканер для вантажних автомобілів дозволяє здійснювати контроль без відкриття вантажного відсіку та вивантаження товарів. Таким чином, скорочується час проходження процедур. Забезпечено швидке оформлення вантажів, транспортних засобів і громадян. Час митного оформлення складає для вантажного автомобіля – 2 години, автобуса – 30 хвилин, легкового автомобіля на зеленому коридорі до 10 хвилин, громадянина – 2 хвилини. Митне оформлення вантажів здійснюється за принципом «єдиного вікна». Декларант подає документи лише один раз – митнику. І після завершення всіх процедур від нього ж отримує оформлені документи.

«Таким чином, ми виходимо на зовсім інший рівень кількості оформлених транспортних засобів. І відповідно на інший рівень стягнення податків. Ягодинська митниця щодня перераховує в бюджет 10 мільйонів гривень. А взагалі Митна служба – майже 500 мільйонів на день. З початку року забезпечено надходжень 43 мільярди гривень» – повідомив Голова ДМСУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...