• Головна
  • У відповідь на прохання депутатів потяг Чернівці-Ковель не скасують
17:15, 21 травня 2012 р.

У відповідь на прохання депутатів потяг Чернівці-Ковель не скасують

«Згідно з інформацією Львівської залізниці, з 27 травня 2012 року на залізничному транспорті України буде введено новий графік руху поїздів на 2012-2013 роки, у якому було передбачено відміну пасажирських поїздів № 668/667 Чернівці-Ковель. У зв'язку з чим, Віце-прем'єр-міністру України - Міністру інфраструктури України Колеснікову Б.В. було направлено звернення голови облдержадміністрації (лист від 03.05.2012) з проханням призупинити рішення Укрзалізниці про скасування поїздів та детальнішого вивчення даного питання.

Станом на 17 травня 2012 року, згідно з інформацією Львівської залізниці, пасажирські поїзди № 667/668 Ковель - Чернівці не скасовуватимуть», -- про це обласну раду повідомив начальник головного управління промисловолсті та розвитку інфраструктури ОДА Леонід Кирильчук у відповідь на запит Володимира Навроцького щодо збереження графіка руху курсування пасажирських поїздів № 668 Ковель- Чернівці та № 667 Чернівці-Ковель.

У головному правлінні розглянули і запит Людмили Кирди щодо збереження руху пасажирського потягу № 360/359 Львів - Київ. Посилаючись на інформацію державного територіально-галузевого об'єднанання «Львівська залізниця», начальник управління Леонід Кирильчук повідомляє, що «у зв'язку із запровадженням пришвидшеного руху на залізниці, змінено маршрут поїзда № 92/91 Львів - Київ. З 27 травня 2012 року цей поїзд слідуватиме через Волинь із зупинками на станціях Іваничі, Володимир-Волинський, Овадно, Турійськ, Люблинець, Ковель, Повурськ, Троянівка, Маневичі та Чорторийськ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...