• Головна
  • Новорічна ялинка: яку купити та за скільки
20:00, 22 грудня 2016 р.

Новорічна ялинка: яку купити та за скільки

Як не дивно, головним атрибутом Нового року є не тільки шампанське, мандарини й олів’є. Новорічна ялинка, жива чи синтетична, велика чи маленька - основний та невід’ємний елемент зимових свят, що приносить у дім радість і дарує святковий настрій. Прикрашання пухнастої красуні вже давно перетворилося у стару добру традицію, яка об'єднує й згуртовує сім’ю. Але про це пізніше. Перш ніж її "одягнути", потрібно обрати серед сотень ялинок саме ту, яка стане вашою – домашньою. Одні віддають перевагу штучним ялинкам, а інші вважають, що Новий рік не може обійтись без запаху живої.
Ми вирішили дізнатись, де і за скільки можна придбати новорічну красуню.

vyrashhivanie_elok_dlya_prodazhi1

Ялинка, хоча й штучна, проте практична


Зазвичай люди купують ялинки на ринках, або ж у торгових центрах. Дехто замовляє їх в інтернеті, проте більшість побоюється, що «інтернетна продукція» - неякісна.
Мало хто знає, що на околиці міста Луцька є підприємство «Пластмакс», яке виготовляє продукцію зі штучної хвої. Виробництво компанії знаходиться у селі Великий Омеляник (вул. Набережна, 1). Цікаво, що окрасу новорічного свята - ялинку або сосну можна купити як безпосередньо на фабриці, так і в дистриб'юторів у багатьох містах України.

- Досвід підприємства «Пластмакс» у сфері виробництва штучної хвої складає понад 18 років. За цей час об’єм нашої продукції помітно збільшився. Постійне вдосконалення технологій дозволяє нам бути конкурентноспрможними на українському ринку. На виробництві працює майже 200 фахівців своєї справи. Нашою перевагою є те, що ми незалежні від постачальників сировини. Також компанія надає всі необхідні сертифікати та дозволи на продукцію, в тому числі, і для експорту закордон. Вже не перший рік ми співпрацюємо з Новою Поштою, яка якісно й швидко здійснює доставку нашого товару, - розповідає співвласниця підприємства Тетяна Чарук.

Для того, щоб ялинка слугувала як можна довше, після завершення свят пані Тетяна радить не закидати новорічну красуню десь далеко у підвал. Бо ж буває, що люди свідомо «завалюють» її домашнім мотлохом.

item-648769338

- Уся продукція разом із цінами виставлена на офіційному сайті підприємства. Не помилюсь, якщо скажу, що нашою роботою задоволені усі. Саме тому ТзОВ «Пластмакс» користується попитом в Україні та за її межами,- додає жінка.

Хто ж хоче придбати ялинку, однак, не знає де і за скільки, волинський виробник пропонує широкий асортимент пухнастих новорічних деревць.

Ціна залежить від висоти. Наприклад, якщо ви бажаєте купити ялинку висотою  1,6 метра, вона коштуватиме від 1500 до 1900 гривень, 1,8 метра -від 1950 до 2400 гривень, 2,2 метра - від 980 до 4000 гривень. 

Також «Пластмакс» пропонує сосни від 200 до 2000 гривень та продукцію більш економного варіанту. Більше інформації про деревце, яке вас зацікавило, ви можете дізнатись  на сайті http://www.plastmax.ua/.


item-3666637692

Жива красуня з волинського лісу

Для того, щоб насолодитись запахом живої ялинки чи сосни, лучани можуть скористатись продукцією, яку пропонує їм ринок. Не секрет, що ціна на кожне хвойне дерево - індивідуальна.

У державних лісогосподарських підприємствах можна придбати сосну або ялинку: вартість до 1 метра – від 35 гривень. Відповідно 2 метри коштуватиме в межах 60-70 гривень. Ціна залежить від зовнішнього вигляду дерева.

Державне підприємство «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр» пропонує ширший асортимент, якість, але водночас і вищі ціни. Зокрема : 

- ялина звичайна - 150 гривень (до 1 метра). Деревця  висотою 2 метри  і вищі обійдуться у  700-800 гривень;

ялина колюча (форма голуба і зелена) – від 150 гривень за 1 метр;

в горщиках (із закритою кореневою системою) – 250-300 гривень – 1 метр;

ялиця біла – від 50 гривень – 1 метр. Перевага її в тому, що вона не осипається.

– найдорожчою є ялина канадська. Коштує від 500 гривень (70-80 сантиметрів). Висота більше метра - 1200 гривень. Вона має гарну форму і дуже повільно росте (приріст – 2 сантиметри на рік).

Новорічна ялинка: яку купити та за скільки, фото-1

Ялинка без іграшок, як Дід Мороз без бороди

Але що ж та ялинка без вогників, іграшок та гірлянд? Щоб проаналізувати ціни на новорічні прикраси журналістка сайту 0332.ua вирушила до ТЦ «Епіцентр». За словами консультантів, нині попитом користуються пластмасові іграшки. Все це тому, що вироби із пластмаси можуть слугувати довше, ніж скляні, та і коштують дешевше.

Так, набір з 12-ти пластмасових кульок в "Епіцентрі" вартує 52-62 гривні. Скляна ялинкова верхівка 30-60 гривень. Звісно, ціна залежить від декору та величини ялинкової іграшки. «Найскромніша» скляна кулька вартує 10 гривень, а задекорована обійдеться у 55 гривень.

Набір, що складається із 51-ої пластмасової іграшки у «Епіцентрі» вартує майже 500 гривень.

Новорічна ялинка: яку купити та за скільки, фото-2



4V8NPf3lR0I

IJYe223C9mg

Можливо святкувати Новий рік із зрубаною ялинкою не личить екологічно свідомому суспільству. Проте атрибути новорічних свят - кожен для себе обирає сам. Штучне чи живе деревце, скляні чи пластмасові іграшки - бажання кожного. Аналізуючи ціни, розуміємо, що заради новорічної красуні та її оздоблення доведеться витратити немало коштів. Зустрічати Новий рік без ялинки – не варіант, оскільки вона – невід’ємний елемент новорічних свят. Тому готуйте гаманці!
Із прийдешніми святами Вас!

Текст: Анастасія Качина

При передруці матеріалу є обов’язковим посилання на «http://www.0332.ua/».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...