• «Волиньбаскет» не зміг оформити «золотий дубль»
11:45, 22 травня 2012 р.

«Волиньбаскет» не зміг оформити «золотий дубль»

Баскетбольний клуб «Волиньбаскет» не зміг до титулу чемпіона України у вищій лізі додати ще й звання володаря Кубка України. У фіналі чотирьох лучани посіли лише третю сходинку.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Фінал чотирьох Кубка України із баскетболу серед команд вищої ліги відбувся 19-20 травня у Севастополі. Змогли пробитися до цього етапу змагань і луцькі баскетболісти.

Однак оформити «золотий дубль», додавши до чемпіонського титулу ще й Кубок, волиняни не зуміли. У півфіналі «Волиньбаскет» поступився запорізькому «Авіастару», який у підсумку і виграв трофей. У матчі точилася рівна боротьба, і лише в останній чверті «Авіастар» зумів дотиснути лучан 80:73 (19:18, 22:24, 17:15, 22:16).

У другому півфінал господарі майданчика – севастопольський «Муссон» – без жодних труднощів перемогли команду «Кремінь» із Кременчука – 72:58.

Таким чином, лучани змушені були вдовольнитися лише «бронзою» фіналу чотирьох, перемігши у матчі за третє місце «Кремінь» із рахунком 82:74 (28:14, 16:24, 10:18, 28:18).

А володарем Кубка України став «Авіастар». Наднапруженому поєдинку команда із Запоріжжя таки здолала опір севастопольського «Муссона» - 88:86.

За підсумками змагань кращим форвардом визнали Богдана Каребіна із «Волиньбаскета».