• ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» переміг «Сєвєродончанку»
11:52, 27 грудня 2016 р.

ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» переміг «Сєвєродончанку»

У першій грі сьомого туру волейбольної суперліги ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ» здобув нелегку перемогу над «Сєвєродончанкою».

Гра відбулася у понеділок, 26 грудня, у спорткомплексі ОДЮСШ, - пише «Район.Луцьк».

Луцькі дівчата дуже впевнено розпочали першу партію, повівши у рахунку 6:0. Такий старт не надломив суперниць, які невдовзі зрівняли рахунок – 8:8. Після цього гра довгий час була рівною, але при рахунку 15:15 лучанки зробили ривок, довівши перевагу до чотирьох м’ячів – 19:15.

Проте «Сєвєродончанка» знову наздогнала волинянок, а груба помилка на прийомі дозволила гостям зрівняти рахунок – 24:24. Після цього «Волинь-Універститет» допустила ще кілька неточностей, що й стало наслідком поразки у першій партії – 25:27.

Другу партію волинянки впевнено виграли. З рахунку 7:6 дівчатам вдалося вирватися вперед аж на 9 очок – 15:6. Цього разу лучанки не тільки не розтратили перевагу, але й збільшили її. 25:9 і 1:1 по партіях.

Більшу половину третьої партії гра була абсолютно рівною. Проте при рахунку 16:16 гостям вдалося виграти п’ять розіграшів поспіль – 16:21. Ліквідувати п’ятиочкове відставання волинянки так і не змогли – 20:25 і 1:2 по партіях.

На початку четвертої партії ініціативу захопила «Волинь-Універститет» - 8:3. В середині періоду Сєвєродончанка» зрівняла рахунок – 14:14, але вдалі дії волинянок дозволили знову відірватися у рахунку – 17:14. Після цього шансів відігратися луцькі волейболістки вже не дали – 25:18 і 2:2.

На початку вирішальної партії вперед знову вийшли волинянки – 5:2. Цього разу відрив у рахунку тільки збільшувався, хоча під кінець партії кілька помилок нашої команди змусили вболівальників та тренера хвилюватися. Проте перевага лучанок була достатньою і, як підсумок, 15:12 у вирішальний партії і загальні 3:2 на користь ВК «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

Наразі луцька команда йде третьою у суперлізі. Друга гра між цими командами відбудеться сьогодні, 27 грудня, о 12:00.