• Головна
  • На Волині пов’язали корупціонера
15:00, 23 травня 2012 р.

На Волині пов’язали корупціонера

За навчання в коледжі, яке, за законом, є безплатним, керівник одного із навчальних закладів Волині вимагав гроші. Казав, що всі кошти йтимуть у «благодійний фонд».

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині. 

Працівники прокуратури Любешівського району встановили, що директор одного з державних навчальних закладів порушив вимоги статті 53 Конституції України, статті 5 Закону України «Про професійно-технічну освіту», якими передбачено, що професійно-технічна освіта здобувається громадянами України в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах безплатно, за рахунок держави. 

Керівник-освітянин ще у 2010 та 2011 роках поставив перед майбутніми студентами незаконну вимогу – перерахувати, так звані, «благодійні внески» ‒ 400-500 гривень ‒ на спеціальний рахунок районного благодійного фонду підтримки коледжу. 

Так само, благодійні внески нібито на поліпшення матеріально-технічної бази цього навчального закладу ‒ загалом 1200 гривень ‒ мали сплатити і батьки дітей, які здобували тут професійно-технічну освіту. 

За період із серпня 2010 року по травень 2012 року на благодійний рахунок фонду підтримки коледжу надійшло понад 75 тисяч гривень. 

«Це вже третя кримінальна справа, порушена цього року органами прокуратури Волині за фактами незаконної вимоги оплати за навчання у державних навчальних закладах нашої області, ‒ наголошує заступник прокурора області Сергій Масалов, ‒ посадовці-освітяни в містах Луцьк, Нововолинськ та Любешів, як свідчать матеріали прокурорських перевірок, порушують права студентської молоді на безоплатне отримання професійно-технічної освіти. Вони незаконно вимагають від студентів та їхніх батьків чималі суми як оплату за навчання, проходження виробничої практики чи примусовий внесок на навчальні потреби у, так званий, «благодійний фонд». 

Досудове слідство за цією кримінальною справою здійснює прокуратура Любешівського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...