• "Волиньбаскет" програв у Кривому Розі (ФОТО)
08:27, 28 грудня 2016 р.

"Волиньбаскет" програв у Кривому Розі (ФОТО)

Передостанній матч Суперліги Парі-Матч 2016 року належало провести «Волиньбаскету» й «Кривбасу», причому грали у Кривому Розі, але господарем були лучани. Зрештою, волинянам у цьому сезоні не звикати проводити домашні ігри на виїзді – такі економічні реалії клубу. Тож навіть те, що колектив із Луцька досі є учасником регулярної першості, вже подвиг.

"Волиньбаскет" програв у Кривому Розі (ФОТО), фото-1

Перша чверть стала класичним прикладом того як оборона грала набагато краще за атаку. У такій надзвичайно щільній грі результатом є мала результативність в європейських чемпіонатах, а що вже казати про Україну. Гравцям «Волиньбаскета» вдавалося повністю нейтралізовувати опонентів, тому цілком закономірно саме підопічні Дмитра Чайковського виграли стартову десятихвилинку – 13:10.

Про це повідомляє прес-служба БК «Волиньбаскет».

В такому ж дусі суперники продовжили у другому періоді. Лучани змогли збільшити свою перевагу до шести пунктів, але в той момент взялися за голову баскетболісти Кривого Рогу. Спочатку підопічні Валерія Плєханова вирівняли становище, а потім поступово його повернули на свою користь. Так, до великої перерви на табло горіли цифри 29:33.

Вкотре в цьому сезоні у «Волиньбаскета» розладилось в третій чверті. А от «кривбасівцям» у цей часовий відрізок часу вдавалося фактично все. Рахунок 9:31 за ці десять хвилин – яскраве тому підтвердження. Як кажуть, проти лома нема прийому, якщо нема другого лома. На жаль, у лучан такого сталевого інструмента не знайшлося…

"Волиньбаскет" програв у Кривому Розі (ФОТО), фото-2

В заключному періоді характер протистояння знову заспокоївся, тому команди, відверто кажучи, догравали, подумки перебуваючи вже на завтрашній зустрічі. Підсумок 48:83 – як відображення полярного становища клубів у нинішньому сезоні. Однак чекаємо боротьби в останній грі 2016 року.