
09:55, 24 травня 2012 р.
Держава обіцяє оздоровити дітей за власний кошт
У державному бюджеті на 2012 рік на оздоровлення та відпочинок дітей передбачено 419 млн. гривень.
Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час брифінгу в Кабінеті Міністрів, передає прес-служба.
«2 млн. 683 тис. дітей шкільного віку будуть оздоровлюватися та відпочивати цього року за кошти держави. Це приблизно дві третини школярів, які потребують оздоровлення та відпочинку», - повідомив Сергій Тігіпко.
Зокрема, за словами Тігіпко, цього року оздоровленням та відпочинком буде охоплено 96,2% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шкільного віку, 74% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. «Ми плануємо також оздоровити понад 65 тисяч дітей, які постраждали від чорнобильської катастрофи», - зазначив Сергій Тігіпко.
Разом з тим, він наголосив, що сьогодні державі необхідно змінювати підходи до оздоровлення дітей з тим, щоб воно було доступним для максимальної кількості дітей. «Нам потрібно виходити на сто відсотків оздоровлення дітей вразливих категорій. А після цього радикально покращувати можливості для відпочинку дітей представників середнього класу, адже 2-3 тисячі гривень за путівку сьогодні може заплатити далеко не кожна родина», - підкреслив Віце-прем’єр.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:51
Вчора
12:41
10 лютого
ТОП новини
live comments feed...