• Збірна України зіграє товариський матч проти Іспанії
06:50, 3 січня 2017 р.

Збірна України зіграє товариський матч проти Іспанії

Збірна України в Києві двічі зіграє з чемпіонами Європи.

У рамках підготовки до матчів кваліфікації чемпіонату Європи з футзалу 2018 року збірна України 28-29 січня двічі в Києві зіграє зі збірною Іспанії, другою командою світового рейтингу і чинним чемпіоном Європи.

Обидві гри пройдуть у Палаці спорту, початок матчів і 28 січня, і 29 січня - о 15.00.

Коротка довідка. Збірна Іспанії з футзалу

Чемпіон світу - 2000, 2004
Віце-чемпіон світу - 1996 року, 2008, 2012
Чемпіон Європи - 1996, 2001., 2005, 2007, 2010 2012 2016
Віце-чемпіон Європи - один тисячі дев'ятсот дев'яносто дев'ять
Переможець Гран-прі Бразилії - 2010
Головний тренер - Хосе Венансіо Лопес (з 2007 року)
Баланс зіграних матчів, починаючи з 1982 року: 426 матчів, 350 перемог, 36 нічиїх, 35 поразок, м'ячі 2141: 663.
Баланс матчів зі збірною України: 12 матчів, 12 перемог (одна в овертаймі), м'ячі 45:10.

Варто зазначити, що для підготовки до матчів в Україні в чемпіонаті Іспанії заплановано двотижневу перерву, що само по собі для команди Хосе Венансіо Лопеса рідкісний випадок - як правило, іспанська збірна проводить свої спаринги всередині тижневого циклу регулярного чемпіонату.

Квитки на матчі збірних України та Іспанії вже в продажу, і їх вартість - 50, 80, 90, 100, 150 і 400 грн.