• Головна
  • Бюджетну сферу Луцька знову недофінансували, депутати готують заяву до Кабміну
11:00, 25 травня 2012 р.

Бюджетну сферу Луцька знову недофінансували, депутати готують заяву до Кабміну

Вчора, на засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва члени комісії підтримали проект рішення про заяву Луцької міської ради з приводу недофінансування з державного бюджету коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери міста Луцька, - інформує «Під прицілом».

Як зазначив депутат міської ради Богдан Шиба, в квітні було прийняте звернення до Кабміну про те що тільки на заробітну плату бюджетникам міста потрібно 49 мільйонів гривень, 29,5 мільйонів – освітянам і 19,5 – на сферу охорони здоров’я. На засіданні Верховної Ради були прийняті зміни до бюджету на 2012 рік і в результаті цього було виділено 38,9 мільйона, що навіть не забезпечує покриття виплати зарплати. Крім того, за словами Богдана Шиби всупереч Бюджетного кодексу України, ці кошти виділені не на місто, а загалом однією сумою до бюджету області.

«Ви розумієте, це для того, щоб заховати недостачу, щоб можна було ділити як хотіти, а сказати, що «ми ж гроші виділили. Тому в нашій заяві виділено дів основних моменти. По-перше, факт свідомого порушення Верховною Радою чинного Бюджетного кодексу. По-друге, вимагати від Верховної Ради при внесенні змін до бюджету за результатами першого півріччя передбачити кошти в повному обсязі. Наша заява є офіційним документом, який можна використовувати для подання до суду», - додав Богдан Шиба.

У разі прийняття даного рішення на сесії міської ради, заява буде надіслана до Міністерства фінансів, в Кабмін та до Верховної Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...