Нарешті військовим можна розривати контракт

Петро Порошенко підписав Закон щодо вдосконалення порядку проходження військової служби.

Про це розповідається на офіційному сайті глави держави.

Реалізація Закону дозволяє унормувати питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби. Це дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

"Це дає можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але водночас – ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, насамперед розташованих у зоні проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави", - підкреслив Президент.

"Тим громадянам, які уклали фактично безстроковий контракт під час особливого періоду, ми даємо можливість відновити справедливість і дозволяємо командирам забезпечити їх звільнення", - уточнив він.

Заміну особового складу здійснюватимуть поетапно. Право на звільнення набувають військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, дію якого продовжили понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та які служили не менш як 18 місяців з дати його продовження.

Також звільнитися мають право військові, котрі уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та служили не менш ніж 24 місяці військової служби за контрактом.

Укладання контрактів йде відповідно графіку, - підсумував очільник держави.

сайт Президента України
Порошенко президент військові контракт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі