![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:00, 6 січня 2017 р.
Як у Луцьку створювали Божих птахів
Учора, 5 січня, в рамках виставки "Янголи співають - Різдво зустрічають" відбувся безкоштовний майстер-клас у виконанні майстрині Ірини Робак.
Ірина Робак – художниця та майстер художнього валяння вовни. Займається виготовленням авторських жіночих головних уборів та прикрас. Також створює текстильні картини технікою валяння вовни і представляє свої вироби на численних етнічних фестивалях та ярмарках народного мистецтва.
Захід, у якому взяли участь п’ятеро дітей, відбувся у арт-галереї «Луцьк». Під час майстер-класу майстриня навчала діток виготовляти птаха – символа свободи, любові, добра та добробуту.
- Кожна пташка має свою символіку. Аби зацікавити малечу, вирішила зробити Божу пташечку. Мені хотілось подарувати діткам крихту щастя, - розповідає пані Ірина.
Жінка зазначає, що вироби-обереги потрібно створювати в гарному позитивному настрої. Усі негативні думки слід відкинути, оскільки все в цьому житті потрібно робити з любов’ю.
- Дуже приємно бачити вогник у дитячих очах. Тішить, коли вони зацікавлені тим, що роблять. В такі моменти хочеться передати усе, що вмію, - ділиться враженнями майстриня.
Пані Ірина вважає, що вдалий виріб вийде лише в тому випадку, коли у процесі його створення майстер докладе максимум позитивних емоцій.
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-1 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-2 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-3 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-4 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-5 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-6 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-7 Як у Луцьку створювали Божих птахів, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
![15910209_1689049028059714_1217754898_n (1) 15910209_1689049028059714_1217754898_n (1)](/dist-assets/images/cap.jpg)
15910209_1689049028059714_1217754898_n (1)
Текст: Анастасія Качина
Фото: Любомир Безручко
При передруці матеріалу є обов’язковим посилання на «0332.ua. Сайт міста Луцька».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...