• Головна
  • Зимова краса волинського лісу (ФОТО)
09:52, 8 січня 2017 р.

Зимова краса волинського лісу (ФОТО)

Ліс зимою напрочуд тихий і мовчазний. Не шелесне листочок, не цвірінькне пташка, жодного живого звуку. Таке враження, що спить і ліс, і його мешканці.  

5-го січня падав сніг, свистів поривистий вітер. Гуляла віхола. У такий зимовий день зроблені знімки у лісовому розсаднику  Павлівського лісництва, що в Іваничівському районі, - повідомляє Буг.

У такі зимові дні лісовим звірам посилену увагу приділяють працівники ТзОВ “Павлівське мисливське господарство”, які мають у своєму користуванні близько 5 тисяч лісових угідь.

Диким звірам стає важко знайти собі корми, особливо, коли випадає глибокий сніг.

 — Для зимової підгодівлі диких звірів заготовлено достатню кількість сіна, закуплено 7 тонн кукурудзи. Біля урочища Завидів посіяно 2 гектари кукурудзи, яку залишено на зиму, куди звірі заходять на годівлю. Єгерами встановлено два десятки годівниць для кіз у лісі, стільки ж підгодівельних майданчиків для кабанів. Через один-два дні єгері Микола та Олексадр Вакули та Микола Лисовець об’їжджають обходи, за якими закріплені та роблять викладку кормів, досліджують присутність звірів, які приходять до годівниць. Я також виїжджаю в ліс, об’їжджаю угіддя, перевіряю чи є корми в годівницях, при потребі заповняю їх. Часто до викладення кормів залучаємо небайдужих мисливців,- каже директор ТзОВ “Павлівське мисливське господарство” Микола Холмецький.

.

А цей столітній дуб- велетень, будучи ще зовсім молодим, вибіг із двома своїми товаришами-дубками до молодих красунь-тополь, що, за лісом, через поле, край дороги стали. Нема братів, нема тополь- красунь. Таке життя. А він стоїть одиноко, вдивляючись у далечінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...