14:52, 11 січня 2017 р.
Футбольна "Різдвяна коляда"
В СОК «Адреналін СІТІ» (вул. Карбишева, 1) відбувся фестиваль з міні-футболу «Різдвяна коляда» серед аматорських команд та громадських організацій Луцька.
Змагання запланували в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима», який організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Участь у фестивалі взяло понад 200 учасників з 16 команд (віком від 14 років і старші). За результатами виступів команд: Кубок Діда Мороза виборола команда «Вікторія», а фіналістами стала команда «Бренд Груп», Кубок Снігурочки отримала команда «Опера», а фіналістами стала команда «Штурм».
Переможці були нагороджені кубками, грамотами, дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунковими сертифікатами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...