• Головна
  • Особливості "шлюбу за добу" у Луцьку
22:23, 11 січня 2017 р.

Особливості "шлюбу за добу" у Луцьку

Новоприйнятий проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу відтепер діє і в Луцьку.

Про це повідомляють в управлінні державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

За новою процедурою право організації проведення реєстрації шлюбу надається суб’єкту господарювання - юридичній особі публічного права. Ця нова послуга від Міністерства юстиції України надає можливість зареєструвати шлюб швидко, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів ДРАЦСу.

Зареєструвати шлюб за 24 години можна тепер за адресою: вулиця Драгоманова, 23, вулиця Кафедральна, 1, Луцьк, Волинська область, 43016.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, передбачено таку процедуру реєстрації шлюбу в місті реалізації проекту:

- заявники можуть самі обрати місце та час реєстрації;

- між організатором і заявником укладається письмовий договір;

- реєстрація шлюбу здійснюється на території організатора.

Пара, яка має намір одружитися, може зв’язатись за телефонами (033271-54-17 (відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області), (033271-44-37 (Луцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...