• Головна
  • Чи буде у Луцьку пам'ятник Степану Бандері?
12:20, 12 січня 2017 р.

Чи буде у Луцьку пам'ятник Степану Бандері?

Луцька міська рада обговорила можливість виділення 350 тисяч гривень на встановлення пам'ятника Степану Бандері,  але під час тривалої дискусії питання вирішити не вдалося.
Про це стало відомо під час позачергового засідання Луцької міськради, 12 січня.
Депутат Микола Собуцький зауважив, що 250 тисяч уже виділяла область, 200 тисяч партія - партія "Свобода", були пожертви; зараз виникає логічне питання: куди поділися ці гроші?
Микола Федік уточнив, що гроші виділялись впродовж 8 років, за гроші громади було закладено капсулу, встановлено постамент, а 1 січня люди приходять на це місце вшановувати память Бандери.
Так, 200 тисяч гривень уже направлено скульптору для створення гіпсової скульптури в натуральну величину.
Олександр Кравченко зазначив, що, безперечно, Бандера - людина великого значення, але з нього не треба робити Леніна. Тому не потрібно встановлювати пам'ятник буля Рагсу, краще десь в скверику, навпроти прокуратури, щоб прокурори дивилися і знали, що вони там ненадовго.
Микола Дендеберін: "Я читав мемуари Бандери. Він казав: "Шануйте, а не встановлюйте мені пам'ятників ні при смерті, ні при житті".
Павло Данильчук запропонував Миколі Романюку зібрати робочу групу, провести громадські слухання, а тоді знову повернутись до цього питанняє. Бо зараз навколо встановлення пам'ятника дуже багато зайвого пафосу.
Микола Романюк запропонував зібрати депутатів всіх фракцій, подивитися на скульптуру та її вигляд, і, можливо, у лютому місяці повернутися до вирішення цього питання.
Депутати міськради не підтримали виділення коштів на пам'ятник Степану Бандері.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...