• Головна
  • У Луцьку прийняли бюджет міста - 2017
14:24, 12 січня 2017 р.

У Луцьку прийняли бюджет міста - 2017

Депуати Луцької міської ради прийняли міський бюджет на 2017 рік.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Луцької міської ради.

За словами директора департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілії Єлової, прийняттю головного фінансового документа міста передували громадські слухання та 15 годин засідання бюджетної комісії. 

Тож, цього року Луцьк може отримати 1 мільярд 859 мільйонів гривень доходів. Зокрема, передбачається, що найбільша часка - це податки з доходів фізичних осіб, плата за землю, податок на нерухоме майно, акцизні збори та кошти, які надходитимуть у казну від  суб’єктів господарювання.

Щодо видатків, то значна частина коштів буде виділена на оплату праці робітників бюджетної сфери (700 мільйонів гривень); 13 мільйонів виділять на ремонт доріг, 28 мільйонів гривень - на оплату комунальних послуг та енергоносіїв загальноосвітніх навчальних закладів; витрати на профтехосвіту – більше 55 мільйонів; 64 мільйони гривень - утримання обслуговуючого персоналу шкіл; 8 мільйонів гривень - харчування пільгової категорії дітей; оплата комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я - 15 мільйонів гривень.

До бюджету очікують залучити і 10-15 мільйонів міжнародних фінансових інвестицій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...