• Волинські журналісти у футбол грали, як «Челсі» (ФОТО)
16:34, 28 травня 2012 р.

Волинські журналісти у футбол грали, як «Челсі» (ФОТО)

Команда Спортивної асоціації журналістів Луцька у минулий вікенд захищала честь України на міжнародному турнірі у Литві. Волинських працівників ЗМІ вже традиційно запросили у містечко Друскінінкай колеги із Спілки журналістів Литви.

Про це повідомляє сайт ФК «Волинь».

Турнір проводиться восьмий рік поспіль і цього року він був, як завжди, представницьким: до невеличкого курортного містечка у Литві приїхало 10 команд, які презентували Україну, Литву (команди з Вільнюса – «Presas» та Каунаса), Латвію (дві збірних Риги), Шотландію, Білорусь, Росію (збірна ЗМІ Брянська та каналу «НТВ») та Польщу.

Волинська команда виступала на турнірі в ігровій формі ФК «Волинь» і, як розповіли футболісти, це додавало наснаги боротися їм на полі, прагнучи якомога краще захистити честь рідного міста і держави. Матчі проходили на чудовому штучному газоні міського спортивного комплексу у форматі 7 на 7. Команди змагалися у двох групах, вийти з яких до півфіналу могли тільки дві перших. Українці потрапили у групу до поляків, литовців із Вільнюса, білорусів та шотландців.

У першому поєдинку волиняни упевнено перемогли збірну з Мінська (3:0) і, переоцінивши свої сили та недооцінивши господарів турніру, поступилися литовцям – 1:6, причому перші три голи пропустили за п’ять хвилин поєдинку.

Далі був важкий двобій із збірною «журналістів» Польщі, складеною із професійних футболістів першого та другого польського дивізіону (взагалі, нашим партнерам по ЄВРО-2012 на цьому турнірі завдяки їхньому гонору та відсутності почуття гумору швидко вдалося налаштувати проти себе усю публіку та учасників змагань).

Українська збірна зіграла проти поляків як «Челсі» проти «Баварії» і «Барселони», проте за три хвилини до закінчення матчу пропустила єдиний гол – 0:1. В останньому поєдинку українці легко здолали (2:0) непростих шотландців, які запропонували українським журналістам типовий британський атлетичний футбол.

У поєдинку за 5-6 місце «хрестоносці» не залишили каменя на камені від латишів, які в своїй групі програли тільки один матч, – 5:1.

До фіналу ж пробилися поляки та команда з Брянська, яка у драматичному півфіналі з господарями зрівняла рахунок за хвилину до кінця матчу, а згодом вирвала перемогу у серії пенальті. І цього разу довелося пробивати серію пенальті, у якій «профі» з Варшави були сильнішими.

Голова Спілки журналістів Литви Дайніус Радзявічус та голова Спортивного клубу СЖЛ Таутвідас Венцевічус (воротар команди PRESAS) на церемонії нагородження окремо відмітили дружній колектив з Луцька, їхню жагу до перемоги та дотримання правил «fair-play».