• Головна
  • Про припинення підприємницької діяльності і "останній" податок
17:43, 13 січня 2017 р.

Про припинення підприємницької діяльності і "останній" податок

Фахівці Державної фіскальної служби України в під категорії 301.04.02 системи «ЗІР» роз’яснили порядок сплати ЄСВ підприємцями, що припиняють підприємницьку діяльність, - йдеться на сайті Луцької міської ради.

   Так, у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичні особи-підприємці зобов’язані подати самі за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (далі — Звіт) згідно з додатком 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435 (далі — Порядок № 435), із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності (п. 8 р. ІІІ Порядку № 435).

   Строк сплати зобов’язань, визначених фізичною особою-підприємцем у Звіті з позначкою «ліквідаційний», настає в день подання цього Звіту, відповідно, ЄСВ повинен бути сплачений до дати подання Звіту включно.

   Фізичні особи-підприємці знімаються з обліку як платники ЄСВ у контролюючому органі в разі встановлення факту відсутності заборгованості зі сплати ЄСВ, контроль за справлянням якого здійснюють контролюючі органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок #підприємці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...