![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
22:12, 16 січня 2017 р.
У Луцьку зростуть тарифи на утримання будинків
Тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій орієнтовно зростуть на 30 %.
Таке рішення ухвалив виконавчий комітет ще в грудні 2016 року. Про це 16 січня у коментарі "Конкуренту" сказав начальник департаменту ЖКГ Юрій Крась.
З його слів, тариф для кожного будинку рахується окремо, втім в середньому він зросте на 30 %. Також начальник департаменту ЖКГ зазначає, що тарифи коригують у зв'язку із підняттям тарифів на електроенергію, зростання мінімальної зарплати та через ряд інших факторів.
"У Луцьку ми рахуємо побудинкові тарифи. Тобто за кожним будинком окремо. Адже є ряд показників та 11 послуг, які ми надаємо. І залежно від тієї кількості послуг, які будуть надаватися в тому чи іншому будинку, рахується тариф: більший чи менший. Ми не піднімаємо зараз тариф, ми його коригуємо. Адже ж не міняємо ні кількості послуг, ні якісних показників. Ми коригуємо в плані тому, що виросли фактично в три рази тарифи на електроенергію. Збільшення мінімальної зарплати також вплинуло на тарифи та й інші показники, за якими рахувався тариф, теж повиростали", – зауважив Юрій Крась.
Він додав, що незважаючи на те, що відповідне рішення міськвиконком прийняв ще у грудні минулого року, оновлені тарифи на утримання будинку та прибудинкових територій будуть діяти з 1 лютого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...