![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:07, 17 січня 2017 р.
Де у Луцьку продавали недорогу горілку?
Департаментом муніципальної поліції Луцької міської ради було проведено рейд на території міста по виявленню продажу контрафактної продукції та торгівлі алкогольними напоями з рук.
Інспекторами відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради було виявлено адміністративне правопорушення поблизу ТЦ «Гостинець» що знаходиться за адресою проспект Соборності, 11 (щодо продажу сурогату), - повідомляє департамент муніципальної поліції.
За даним фактом було складено протокол за ч.3 ст. 156 КУпАП, який буде направлено на розгляд Луцького міськрайонного суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...