![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
21:25, 19 січня 2017 р.
«Все йде за планом», - Кварцяний про зимовий збір
16 січня ФК «Волинь» вийшов з відпустки. На даний момент команда займається в Луцьку, а через декілька днів відправиться в Закарпаття, де проведе перший зимовий збір.
Віталій Кварцяний так прокоментував дану ситуацію:
"Все йде за планом. В Ужгород виїжджаємо через кілька днів. І тут, в Луцьку, і там, в Ужгороді, основне навантаження буде на функціональну і фізичну підготовку футболістів. На завершальному етапі нам потрібна буде ігрова практика, хороші спаринг-партнери, тому поки опрацьовуємо різні варіанти, де провести заключний збір», - повідомляє FootBoom.
Нагадаємо, що Артем Шабанов "розлучається" з ФК "Волинь"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...