• Головна
  • Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом
Лучани
21:00, 19 січня 2017 р.

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом

Лучани

Кожна людина приходить у життя з тим, що вже «напрацювала», і все, що робить зараз, - відобразиться в її майбутньому. У Долі кожного є знакові події. І навіть трагічні іноді можна змінити. Один із найсильніших інструментів для цього – молитва, переконаний хіромант і астролог з Луцька Володимир Бадіян. Останніх три роки він провчився в індійському інституті астрології Бхаратья Відья Бхаван (BVB), що у Делі. До України повернувся лише місяць тому. І ми не могли з ним не зустрітися.

Володимир народився у с.Підбереззя Горохівського району у глибоко віруючій християнській сім’ї. Бабуся змалку його водила до церкви. І тоді він навіть подумати не міг, що стане астрологом й сповідуватиме ведичну культуру. У 16 років хлопець приїхав до Луцька вступати на фізико-математичний факультет тодішнього ВДУ ім.Лесі Українки. Каже, що завжди любив спостерігати за тим, як ворожать дівчата. Доленосна подія сталася, коли він жив на квартирі в однієї лучанки. Якось вона дала почитати книгу з хіромантії.  

«Я після того за всіма бігав і просив руки подивитися. Навіть їх фотографував на плівковий фотоапарат. Так почалася моя практика. Пригадую, як одній жінці, щойно подивився на руку, повідомив, що в неї буде 4 дитини. А лікарі сказали, що їх не може бути взагалі. Вона по різних тоді їздила. Кажу їй: «У вас буде 4 дитини.» Через 7 років жінка мене знайшла, щоб розповісти, що так і сталося.»

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом, фото-1

Бачити дітей – то така Володіна «спеціалізація». Каже, що в якийсь момент може з’явитися знак, який і підказує. Але він – не ясновидець. Астрологію й хіромантію вивчав у різних вчителів.

«Як бачу? Як у фотографа око «набите», так само і тут. Знак зупиняється в одній точці – як ваша фотографія. І треба зрозуміти, що то таке. Якщо воно в серці відгукується, то працюватиме. Знаки з’являються залежно від ситуацій. Наприклад, у мене був випадок, коли чекав одну людину – дивлюся на годинник і знаю, що вона прийде через 16 хв. Так і сталося. Я от сьогодні бачив, що ми маємо зустрітися з вами. Воно здається містичним, але для мене так завжди було. Кожен астролог користується знаками.»

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом, фото-2

Ще до 2007 року Володимир Бадіян не думав бути астрологом. Вчився на фізика, працював дизайнером, але життя привело його у ведичний храм під Києвом. А потім він їздив різними містами. У Дніпрі познайомився зі своєю першою вчителькою-астрологом Фаїною. А вона почерпнула свої знання у знаменитого Доктора Рао – індуса, котрий вивів астрологію на новий рівень. Бо одним із перших почав відкривати цю науку світові.  

  «Зараз йому 84 роки. Він дуже відомий астролог. Це він увів індійську ведичну астрологію в Росію, Америку. Раніше вона була замкнена на Індії. Бо індуси – кастові і знання передають тільки своїм. Навіть суд був в Індії над астрологією. У Рао запитували: «Чому ви передаєте астрологію на захід?» А він відповів: «Йогу ж передають.»

Щоб навчатися в інституті астрології, Володимиру довелося вивчити англійську. При чому, швидко. Перший рік навчання був важкий. «Бо розмовляли англійською і хінді. Але вже через рік я здав 5 іспитів.» Із 6-ти російськомовних студентів довчилися лише двоє.

В Індії чоловік не мав наміру залишатися. Хоча Делі доволі прогресивне місто, але щоденний крик торговців і щільна заселеність фактично позбавляють можливості побути у тиші, наодинці з думками. «Київ після Індії – як моє село. Єдине місце в Делі, де я міг відпочити, був балкон. Та й то рідко. Бо завжди якийсь індус міг стояти зверху.»

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом, фото-3

До астрологів і хіромантів дуже часто звертаються зі звичайної цікавості. На думку Володимира Бадіяна, у цьому немає нічого поганого. Адже навіть у Біблії згадується, що людина має на руці штамп, з якого можна зчитати долю.

«У чоловіка зчитується по правій, у жінки – по лівій руці. Це якщо правша. А якщо лівша – навпаки. Я дуже довго зчитував по правій руці, по робочій. Вона – активна. Взагалі дивитися долю не заборонялося. Але ця наука повинна служити світлу. Бо якщо в нижчих сил береш щось, за це доведеться платити. Ціною можуть бути, наприклад, дурні звички. А різноманітні «привороти» взагалі можуть закінчитися дуже трагічно.

В Індії астрологи вираховують сприятливий час для зачаття, щоб дитина здоровою народилася і мала щасливе життя. З ними радяться, коли обирають собі дружину.»

Звертаються люди також перед важливими поїздками, покупками чи подіями. На будь-яку подію можна вирахувати сприятливий день, запевняє Володимир. Адже іноді, наприклад, ремонти затягуються в часі саме тому, що їх почали не тоді, коли варто було б.

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом, фото-4

Лучанин може побачити і трагічну подію в житті людини. Але він намагається про таке не розповідати напряму. Дає поради, як би можна було пом’якшити удар долі. Або взагалі каже людині, щоб їхала з міста. Втім, на важливі речі, як правило, не звертають увагу. І стається те, що стається.

У нього часто запитують про день смерті. Астролог каже, що ніколи не називає якусь конкретну дату. Завжди, коли важко, радить молитися. Бо щира й зосереджена молитва здатна відводити біди і зцілювати. Але кому судилося померти, той помре. І це є данність, з якою нічого не вдієш.

Щодо дітей, то перші 4 роки вони залежні від маминої карми, наступні 4 – від татової, далі 4 роки напрацьовують свою, яка «включається» з 12 років. «Якщо в певному віці дитина нервова – проблема не в ній, а в мами чи тата.»

Чи можна змінити свою долю? Розмова з астрологом, фото-5

Насамкінець поцікавилася у Володимира астрологічним прогнозом для України. Він каже, що повномасштабної війни у нас не буде. Але у 2020-му році, коли Сатурн і Марс розмістяться певним чином, у світі можливе загострення конфліктів, особливо у «гарячих точках». Америка може воювати з Китаєм.

«Ми хочемо в Європу, але її вимоги руйнують нашу країну. За гороскопом ми будемо з нею, але ті стандарти, які вона нам дає, не дуже добрі для нас. Цілком ймовірно, що вже цього року у нашій країні можуть прийняти закон про землю, після чого її легко буде скупити.

З 2018-го року буде трохи краще, можливі зміни у владі, але 2020-й рік буде тяжкий.

Втім, в України є дуже хороші перспективи.»

Текст Ірини Кунинець, фото Любомира Безручка, а також узяті зі сторінки Володимира Бадіяна у мережі Фейсбук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...