• Головна
  • Луцькими прокурорами керуватиме Леміщак-молодший
10:22, 21 січня 2017 р.

Луцькими прокурорами керуватиме Леміщак-молодший

Луцьку прокуратуру очилить син скандального чиновника - Дмитро Леміщак. Його батько добре знаний на Волині, адже очолює головне казначейство краю. 

Два місяці тому до Леміщака-старшого навідувались громаські активісти з проханням пояснити звідки у чиновника, який більшу частнину свого трудового життя віддав державній службі, де заробітні плати не є "захмарними", та і навіть "великими" їх назвати важко, - стільки доходів та майна, як вказано у його декларації, - повідомляє Волинське агентство розслідувань.

За підсумками зустрічі він написав заяву в НАБУ з проханням перевірити свої ж доходи.

Сам же Леміщак - молодший, проходив конкурс на зайняття вакантної посади у луцькій прокуратурі посади. Він змагався із іншими кандидатами. Конкурсна комісія, попередньо призначивши бали кожному з претендентів, подала їх на розгляд Генеральному прокурору України Юрію Луценку.

До слова, конкурсна комісія вирішила поділити бали таким чином: Артур Томашевський отримав 21 бал, Дмитро Леміщак– 13, Олександр Терлецький – 4. Проте, в Генеральній прокуратурі чомусь вирішили, що зайняти посаду керівника достойний другий кандидат, який набрав на 8 балів менше за першого. Тобто  - Дмитро Леміщак.

Дмитро Леміщак за величиною своїх статків не відстає від батька. У  його декларації - чимало сюрпризів. Зокрема, володіє він 5 об’єктами нерухомості: житловим будинком, двома квартирами та двома земельними ділянками. 

У декларації Леміщака два автомобілі – Mercedes  ML 350 (2008 року випуску) та Mazda 06 (2005 року випуску). Останнє авто перебуває у власності батька декларанта, а на перше прокурор набув власність у 2008 році. На той час такий автомобіль вартував понад 778 тисяч гривень, тобто приблизно 100 тисяч доларів.

Найцікавіше в дохідній частині. Протягом 2015 року прокурор отримав 85,6 тисячі гривень заробітної плати.

Значно більшим є дохід отриманий Леміщаком у виглядів процентів від вкладів у банках. Загалом ця сума становить майже 330 тисяч гривень, а дохід декларанта отримував з процентів у 11 (!!!) різних банках.

Ще більшу суму – понад 580 тисяч гривень – декларант отримав від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Цікаво, що його дружина Юлія отримала понад 210 тисяч гривень подарунків у грошовій формі. Також вона, працюючи в Апеляційному суді Волинської області, отримала майже 39 тисяч гривень зарплати.

Дружина декларанта тримає готівкою 197 тисяч гривень та майже 1,5 тисячі в банку.

Щодо Дмитра Леміщака, то він вказав у декларації 66,8 тисячі гривень та 1,1 тисячі доларів готівкою. Також він має 10 рахунків у банках. Загальна сума коштів на цих рахунках – 56 тисяч доларів та понад 933 тисячі гривень.

Також Леміщак вказав, що у 2015 році здійснив 4 правочини, у декларації вказане придбання нерухомого майна на суму 565 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...