![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
18:41, 21 січня 2017 р.
Луцькі гвардійці вирушили в зону АТО
Днями особовий склад військової частини 1141 Національної гвардії України вирушив на схід нашої країни для виконання службового бойових завдань, - повідомляє ІА Волинські новини.
Провести та морально підтримати бойових побратимів прийшли рідні, друзі та військовослужбовці частини. Про це повідомили у прес-службі в/ч 1141 НГУ.
Перед виїздом командир частини, підполковник Гуртовський Василь Васильович закликав особовий склад з честю відстояти незалежність та територіальну цілісність України.
Також благословити бійців прийшов священик Луцького Свято Троїцького Собору Олександр Безкоровайний, який справив спільну молитву за мир на всій Україні і окропив особовий склад святою водою.
Автор: майор Андрій Сало
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...