• Головна
  • У лютому Україна залишиться без інтернету
Актуально
14:28, 23 січня 2017 р.

У лютому Україна залишиться без інтернету

Актуально

Інтернет-провайдери планують організувати  "хвилю" акцій протесту та відключити інтернет по всій території України.

З лютого оператори планують передати звернення та пакет скарг в антикорупційний Комітет Верховної Ради, припинити подачу доступу до інтернету по всій Україні на одну годину і організувати прес-конференцію, - інформує Іntermarium.

11-12 лютого учасники мітингів мають намір передати звернення та пакет скарг в СБУ і знову припинити подачу доступу до інтернету по всій Україні на одну годину. 20 лютого будуть передані звернення та пакет скарг Президента, відключення інтернету по всій Україні на одну годину, організована прес-конференція.

Попередньо участь в акціях протесту підтвердили учасники ринку з Сум, Чернігова, Дніпропетровська і Маріуполя.

Проблема, з якою провайдери виходять на акції протесту, полягає в тому, що технології 3G і 4G вимагають побудови локальних кабельних мереж з базами на опорах, аналогічно ліхтарям вуличного освітлення. Зв’язківці змушені співпрацювати з балансоутримувачами опор. Але енергопостачальні компанії зловживають монопольним становищем, виставляють завищені необґрунтовані ціни.

“Скарги учасників ринку я б розподілив таким чином: у 60% випадків – зловживання у питанні спільного підвісу, 30% – зловживання у питанні доступу до багатоквартирних будинків, 10% – інші зловживання. Сьогодні на ринок приходять технології 3G і 4G. Вони вимагають побудови локальних кабельних мереж, які передбачають, що з щільністю в 100-200 метрів має стояти пристрій, до якого підведений інтернет і живлення, завдання якому забезпечується зв’язок”, – роз'яснив директор інтернет-сервісу провайдера “Павлабор” Падюков Володимир.

Також він повідомив, що деякі оператори можуть провести акцію без попередження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...