• Головна
  • На Волині займаються «окозамилюванням» влади
11:10, 31 травня 2012 р.

На Волині займаються «окозамилюванням» влади

Перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко з робочою поїздкою відвідав Ковельський та Турійський райони та поскаржився на високий ризик «окозамилювання» під час перевірки виконання завдань влади. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

«Реальний стан справ під час кабінетних нарад з’ясувати важко», - так аргументує Олександр Башкаленко свій метод перевірки виконання завдань безпосередньо на місцях. «У звітах і доповідях все виглядає гарно, але часто це не відповідає дійсності», - стверджує він.

З метою інспектування реалізації розпоряджень та доручень щодо цілого ряду важливих питань, перший заступник голови облдержадміністрації має намір відвідати кожен район області. Йдеться, зокрема, про виготовлення генеральних планів забудови населених пунктів, благоустрій та санітарний стан територій.

Під час зустрічі з сільськими та селищними головами районів Олександр Башкаленко особливу увагу звернув на виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який передбачає обов’язкову наявність генерального плану забудови для кожного населеного пункту: міста, селища, села.

З 1 січня 2013 року без такої документації буде неможливо виділити земельну ділянку під забудову (або змінити її призначення для будівельних потреб) та й, власне, розпочати саме будівництво, як індивідуальними забудовниками, так й інвесторами.

«Детальні рекомендації та розрахунки на виготовлення або поновлення цієї документації обласна державна адміністрація ще у серпні минулого року надіслала кожній сільські і селищній раді. Часу на виконання робіт було достатньо», - зауважив Олександр Башкаленко. Проте результати виконання він оцінив як недостатні.

«У вас залишилося півроку, аби виправити ситуацію. І цю роботу за вас ніхто не зробить. Зрештою, саме ви – голови територіальних громад – змушені будете після нового року пояснювати своїм же людям, чому вони не можуть отримати земельну ділянку і будуватися», - звернувся до голів сіл і селищ Олександр Башкаленко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...