18:17, 23 січня 2017 р.

Знову "каруселі" з "Луцьктепло"

Члени ОСББ Володимирська, 107 скаржаться на зволікання ДКП «Луцьктепло» в затвердженні встановленого в будинку індивідуального теплового пункту, - повідомляє ВолиньPost.

Про це мешканці будинку розповіли під час комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту в понеділок, 23 січня.

Зокрема голова ОСББ Георгій Давидюк пояснив, що у 2016 році об’єднання взяло участь у всеукраїнській програмі встановлення ІТП, на що було виділено кошти з міського бюджету. 

Наприкінці грудня люди звернулись до ДКП «Луцьктепло» у зв’язку з закінченням робіт та вимогою погодити паспорт та прийняти ІТП в експлуатацію. 

Спершу люди отримали усне зауваження від інженера підприємства, мовляв, треба зробити розрахунки додаткової втрати води. 

«Ми подали ці розрахунки, вони вже внесені до проектної документації. Вийшло втрати 120 грам води в місяць. Але і після цього нам висунули додаткові вимоги. Тоді ми звернулись в департамент ЖКГ, де «Луцьктеплу» також дали роз’яснення. Зауважимо, що даний проект пройшов державну експертизу, але нам знову відмовили в погодженні», - пояснив Георгій Давидюк.

Втім, найгірше те, що люди змушені платити за тепло за метр квадратний. 

«За минулий місяць через зволікання «Луцьктепла» ми змушені були платити 34 гривні за метр квадратний, тоді як в сусідньому будинку, де стоїть ІТП, люди платили 21 гривню за метр квадратний», - обурюється Георгій Давидюк.

Водночас люди пояснили, що звертались і до керівника ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної, втім, отримали відповідь, що заходи з енергозбереження негативно впливають на роботу підприємства. Відтак, вони просили у депутатів Луцькради, аби ті допомогли вирішити це питання.

Втім, голова комісії Микола Федік пояснив скаржникам, що якби вони подали своє звернення хоча б за кілька днів до засідання комісії, а не просто перед її початком, то у секретаріату міськради буда б можливість запросити на комісію і представника підприємства та розібратись у ситуації. 

А у цьому випадку комісія може лише звернутись до підприємства за роз’ясненням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#осбб #тарифи #луцьктепло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...