• Головна
  • Торік у Волинській області на рекламі заробили 9 млн. гривень
14:10, 31 травня 2012 р.

Торік у Волинській області на рекламі заробили 9 млн. гривень

За інформацією Головного управління статистики у Волинській області, торік 26 профільних підприємств-юридичних осіб отримали доходу від рекламної діяльності 9 млн.грн. (в 2010р. – 7 млн.грн.).

Кожне третє підприємство надавало повний цикл рекламних послуг, кожне четверте – займалось плануванням та створенням реклами, понад 40% підприємств – розміщенням та розповсюдженням рекламної інформації. Переважаюча кількість (85%) підприємств знаходилась в обласному центрі.

Упродовж року профільними підприємствами було укладено 4,3 тис. угод з рекламодавцями та рекламовиробниками, з них більше половини – на рекламування різних послуг (туристсько-екскурсійних, автосервісу, посередницьких угод з нерухомістю тощо), більше третини – на рекламування товарів вітчизняного виробництва, 8% і 5% відповідно – товарів виробничо-технічного призначення і імпортного виробництва. При цьому найдорожчими були угоди на рекламування продовольчих товарів імпортного виробництва та непродовольчих товарів вітчизняного виробництва (в середньому вартість однієї угоди становила відповідно 3,7 тис.грн. і 2,7 тис.грн.). Вартість однієї посередницької угоди рекламування купівлі-продажу нерухомості була дешевша і становила в середньому 500 грн.

Слід зазначити, що найпоширенішими засобами розповсюдження реклами були друковані засоби масової інформації: листівки у журнали, часописи, буклети тощо (майже кожна друга завершена угода), зовнішня реклама (кожна п’ята угода). Дещо менше угод виконано за допомогою реклами на телебаченні, радіо, транспорті, внутрішньої реклами. Набула поширення реклама через Інтернет, промоутерів, інші сучасні засоби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...